Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legolcsóbb új autó? Ennyiét...

Legolcsóbb új autó? Ennyiét nem inkább egy kettes golf?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 11. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A linken én nem kettes golfot látok... Attól függ mi a cél. Hobbiautónak tökéletes. Ha valami rég elfelejtett öreg lezárt raktárból előkerülnének végig ott állt 0 km-es Ladák, vagy hasonló korú más autók, nem venném meg napi használatú autónak. Tegyük fel, rendbe is rakod, minden kicserélsz rajta patikára, ami elöregedett. Akkor is egy elavult régi technika.

Lehet vele nosztalgiázni, de autópályán nem ezzel ingáznék Európa szerete, több okból sem, hiába hibátlan műszakilag.

Annál a Skodrinál meg szerintem elírták az árat egy nullával.

júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Félre érted 1-es. Bár tényleg sokat ezért a skodáért, de ha jobban megnézed gyári állapotra lett felújítva lényegen majdnem egy új autó. Bár számomra nem ér 1milliót sem. Gondolom a kérdező úgy érti, hogy ennyi pénz valóban g.ci sok a skodriért és inkább egy hasonló korú/állapotú kettes golfra költené a 3misit.
júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyiért pár éves Daciákat lehet kapni, azok minden szempontból jobbak, kivétel a név.
júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy jó állapotú Trabantért adtak 2.5 millát akkor ez is megéri.

EZ már múzeumi, OT-s.

júl. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. Az én szememben ez a Skodri semmivel nem különb, mint egy jó állapotú 2-es Golf. Sőt, hobbiautónak, inkább az utóbbit választanám.

Használati értéke nincs ezeknek közel sem ennyi. Akik eladják, nyilván nem sürgős és az érzelmi faktorral áraznak. Na meg egy autófelújítás, restaurálás sem két fillér, valamilyen szinten azt a beleölt pénzt, időt, energiát akarják, legalább részben visszahozni. Aki fanatikus és nosztalgiából pont ilyen autót keres, talán akad közülük olyan, aki megfizeti ezt az árat.

Napi használatra mindenféle érzelmi kötődés nélkül az adott márkák típusok iránt, ezerszer inkább vennék egy full fapad Dacia Sanderot újonnan, mint ezeket. Mindenben jobb, biztonságosabb, kényelmesebb, korszerűbb. Ez nekem nem lenne kérdés.

júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!