Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy a barátnőmnek szexkapcsolatai is voltak előttem?

Figyelt kérdés
A normál kapcsolatokkal még nincs is bajom, mert ez természetes dolog, nekem is vannak exeim, de azt nem tudom feldolgozni és naponta órákat agyalok és szorongok rajta, az őrületbe kerget, hogy volt legalább 2-3 szexkapcsolata és 1-2 egy éjszakás kalandja is a barátnőmnek. Hogyan lehet ezt feldolgozni, mit csináljak, hogy ne erre gondoljak 0-24-ben? Nagyon zavar...
jún. 24. 07:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Keress másik lányt, ha zavar. Ne mérgezd a kapcsolatot ezekkel a gondolatokkal.
jún. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Szakíts vele ha a te értékrendben nem szerepel szexkapcsolat, egyéjszakás kaland. De ha rajta van a listán csak nem volt rá alkalmad akkor inkább ne háborogj, ne törj felette pálcát inkább azon gondolkodj el, hogy kisebbségi komplexusod van amiből kialakult az irigység és ha tudsz rajta változtatni akkor tedd meg, ha meg nem akkor is inkább szakíts.
jún. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Fuh, te nagyon komoly önbizalomhiánnyal küzdesz. Azért zavar téged, mert félsz, hogy más jobban teljesített előtted az ágyban. Egy egészséges önbizalommal rendelkező ember szarik rá, mert elégedett magával és nem akar versengeni senkivel. Kezeltesd magad, mert ezzel csak mérgezel mindennemű párkapcsolatot. Az ilyen pasik szoktak átmenni beteges kontrollmániásba meg féltékenykedőbe…
jún. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást! Nem fog működni a kapcsolat olyan emberrel, akinek teljesen más a világképe!
jún. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Úgy kell feldolgozni, hogy valójában semmi közöd hozzá.
jún. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Felmérések vannak arról, hogy a legtöbb egyéjszakás nem kielégítő a nők számára. Meg azok nem is az érzelmekről szólnak. De mindegy is, neked elsősorban a saját önbizalmaddal van dolgod. Mondjuk ha annyi virsli van a múltjában, mint azokon a mémeken, akkor mi sem egymást keresnénk, de 1-2 kaland szerintem nem a világ vége, tényleg semmi nem múlik rajta. Ha te vagy neki az első, az sem garancia semmire.


F

jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Én ha szerelmes vagyok, semmi nem érdekel csak hogy enyém legyen a lány. Szerintem az is lehet, hogy csak nem találtál jobbat és olyankor kezd el zavarni minden is.
jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha te magad egy nagyon erkölcsös, csak érzelemmel és elkötelezett párkapcsolatban szeretkező egyén vagy, akkor persze jogod van emiatt nem őt választani, mert lehet nagyon eltér az értékrendetek.


Ha viszont neked is voltak kalandjaid, szexkapcsolataid, vagy simán belemennél, csak nem találtál rá nőt, és nem tekinted a nőket egyenrangú félnek, azt várod el, hogy kb. érintetlen legyen, míg te nyugodtan szexelgethetsz összevissza, akkor légyszi tegyél meg egy szívességet és húzz el a bús pcsába😌Köszi.

jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Én is csak azt tudom írni hogyha úgy gondolod, neked szabad bármit mert te "férfi" vagy, de a nőnek hamvasnak- legjobb ha szűz- kéne maradnia akkor hímsovi/régimódi f@rok vagy és nem való hozzád olyan lány aki feminista/liberalista...
jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy latom a leírásodból, hogy neked teljesen más az értékrended, nem tudod ezt elfogadni. Úgy fogalmazol, amiből az jön le, hogy neked nem voltak ilyen jellegű kapcsolataid, és a másik féltől.is ugyanezt várod el. Szerintem teljesen normális, hogy így érzel. Ezt viszont csak szakítással lehet megoldani, mert a múltat már nem lehet átírni.
jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!