Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egesz nap a melegben dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egesz nap a melegben dolgozik heti 1x talalkozunk tenyleg meg kellene ezt ertenem?

Figyelt kérdés

Egesz nap reggeltol delutan 6 ig a melegben kint dolgozik. Heti 1x talalkozunk penteken vagy szombaton, 8 percre lakunk egymastol.

En tobben szeretnek..friss kapcsolat.

Azt mondja nagyon faradt alig varja hogy aludjon. Amugy mar 9 kor alszik max fel 10. En csak este tudok talalkozni azt mondja ha tudnek nappal is akkor tobben talalkoznank.

Szerinte meg kellene ertenem ot es nem veszekedni emiatt.

Nem tudom..


szept. 7. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem illetek össze, más a rutin és az elvárás. Offolnám.
szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Senki nem fáradt egész hétvégén két napig egyfolytában. Föleg egy friss kapcsolatban. 8 percre egymástól. Emlékszem, mi annak idején minden nap mentünk egymáshoz úgy, hogy tömegközlekedéssel 1 óra volt az út. Egyszer én, egyszer ö, ahogy tudtunk. Mi is dolgoztunk egész nap, de mégis megoldottuk úgy, hogy még háziállataink is voltak, akiket el kellett látni.

Én ebbe a helyedben nem fektetnék több energiát.

szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem hülyeség pont most elkezdeni balhézni, mikor hamarosan olyan hideg lesz reggel befagy a sgge. Akkor lehet kevésbé lesz fáradt, vagy akkor mást mond nem a meleget.
szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Oke, de te is problémás vagy azzal, hogy cdak este érsz rá. Miért csak este? Nekem sem lenne már kedvem estére elindulni...
szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Vannak munkamániás ürgék is. Es vannak nők amelyik ezt nem birja veszekszenek válnak is akármi es vannak nők akik meg kitartanak akkor is.
szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező miért nem próbáltad ki hogy milyen nyolc órát a melegben dolgozni és utána járna a szád?
szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Veszekedni semmiképp se... Ha neked így nem jó, szakíts. Friss kapcsolat, de te máris azt hiszed, hogy meg kell változtatnod őt.. ő pontosan tudja, mikor akar veled találkozni. Ezek szerint pont ennyire érdekled. Ez kell neked? Miért nem szakítasz? Túl jó party vagy mi?
szept. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Találkozzatok reggel még munka előtt. Vegyél el te az alvásidődből, miért ő aludjon kevesebbet? Alkalmazkodj te hozzá!
szept. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg ha kellenél neki úgy igazán,alig vàrnà a hétvégét és le sem szàllnàtok egymásról.
szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
9 akkor most alvás helyett meg éhesen mivel kirúgtak hogy nem bírod a melegben a melót alvás nélkül, próbáld ki majd utána írogassál.
szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!