Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel elkezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel elkezdtem írogatni. Az aggodalmam, hogy egyik képen bejön, egy másikon viszont nem annyira. (És ez a sor ismétlődik) Amúgy már lebeszéltük hogy találkozunk. Mit javasoltok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nem szeretném megbántani, pláne úgy hogy személyesen nem találkoztunk még. Amúgy írogatva normálisnak tűnik, ami a belsőt illeti.

Szerintetek is helyesen teszek, ha azért talizunk egyet, annak ellenére, hogy valószínűleg nem fog annyira tetszeni?



júl. 12. 12:57
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet a találkozás
Nem jó ötlet találkozni
21 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
89%
Nem éppen ez a találkozás lényege?
júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem ne pazarold az idejét.

Főleg ilyen forróságban, minek rángatod el randira feleslegesen ha már most tudod hogy nem tetszik

júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
13%

Sehogy nem jössz ki jól. Ha elrángatod találkozásra, jól is elsülhet a dolog, ha meg nem akkor személyesen közvetlenebb neki megmondani.


Üziben az elválás gyorsabb, de sokkal személytelenebb, bántóbb szerintem. Ha valakinek baja van velem ,mondja meg személyesen.


Mondjuk tényleg időpazarlásnak tűnik ilyen melegben.

júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Azért hívtam el, mert akkor még nem láttam neki olyan képeit, amikor nem annyira jön be.


Természetesen nem szeretném senki idejét pazarolni, ezért kellemetlen ez.


De ne haragudjatok, ez hogy meleg van, mint kifogás nem is értem hogy jön ide. Szerintem nem ez a lényeg.

júl. 12. 13:39
 5/40 anonim ***** válasza:
92%

Én még sosem láttam, hogy a kép alapján lejöjjön, hogy néz ki igazán az ember.


Továbbra sem értem a problémát: arra van a találkozó, hogy kiderüljön, megvan-e a kémia. Ha nem megy, akkor udvariasan közöljük a másikkal, hogy nem szeretnéd folytatni. Volt ilyenben részem, teljesen természetes.

júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Rendben, szerintem rád fogok hallgatni 5-ös, mert végülis igazad van.


Egyrészt szerintem az is hülyén venné ki magát, hogy lemondom. Másrészt mindkettőnknek tapasztalat lesz, akármi történik.

júl. 12. 13:51
 7/40 anonim ***** válasza:
17%
Gondolj bele, ha képen nem jön be, akkor élőben, hogy fog...az ember, ami képet ki tesz magáról azt, mindig úgy válogatja ki több kép közül és az általa ítélt legjobbat tölti fel, amit más is láthat róla.
júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
#7: nekem nem jött be képen a feleségem. Élőben más volt.
júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Holnap találkoznátok?
júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Látom nagyon megoszlanak a vélemények.


#7: mint írtam is egyik képen tetszik, egy másikon nem annyira, ez így váltakozva van.


#9: Jövő hét utáni héten, mert mindketten akkor érnénk rá.

júl. 12. 14:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!