Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel elkezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel elkezdtem írogatni. Az aggodalmam, hogy egyik képen bejön, egy másikon viszont nem annyira. (És ez a sor ismétlődik) Amúgy már lebeszéltük hogy találkozunk. Mit javasoltok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nem szeretném megbántani, pláne úgy hogy személyesen nem találkoztunk még. Amúgy írogatva normálisnak tűnik, ami a belsőt illeti.

Szerintetek is helyesen teszek, ha azért talizunk egyet, annak ellenére, hogy valószínűleg nem fog annyira tetszeni?



júl. 12. 12:57
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
74%
Persze fontos az élő benyomás is, mert a kép az csak kép. Lehet valaki fullos képen, ha élőben a 20%-át se éri el vagy fordítva is igaz lehet, hogy nem igazán fotogén, de élőben meg sugárzik stb. A lényeg úgyis kiderül, hogy kinézet oké e vagy sem illetve, hogy van e kémia vagy netán az is bejátszik, hogy full elbeszéltek, majd egymás mellett és hiába oké a csaj, mégsem lesz oké. Rengeteg dolognak kell passzolnia mindkét fél részéről, hogy legyen folytatás.
júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
15%
Vigyél egy diszperzites vödröt mindenképp, hogy a fejére húzd,ha mégse tetszik!🤪
júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
60%

Vesd fel neki egy videóhívás lehetőségét!

Úgy mégis jobban látjátok egymást, mint egy ki tudja hàny éves fotón és ha úgy nem klappol minden, legalább hamar kiderül és nem húzzátok feleslegesen az időt. Ha meg bejön, akkor máris lelkesebben fogsz hozzáállni a személyes találkozóhoz ;)

júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Rólam is készült már nagyon jó kép és olyan is, hogy azt gondolom, senkinek nem kellenék, ha valóban így néznék ki:D

A párommal sokáig irogattunk csak mire talalkoztunk és azt mondta később, hogy sokkal szebbnek talált eloben mint a képeken. De hallottam már fordított történetet is. Találkoztok és eldöntöd:-)

júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak a külseje miatt tetszene, ne találkozz vele. Ha a személyisége tetszik, az megszépítheti. Mellesleg a képek nem mindig adják vissza, hogy néz ki az ember. Az én arcom is teljesen más képeken, mint a valóságban (ezerszer rosszabb a fejem a képeken).
júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, fogok vele találkozni, azt eldöntöttem és majd lesz ahogy lennie kell.
júl. 12. 18:39
 17/40 anonim ***** válasza:
82%

A vőlegényem képeken nem igazán jött be, aztán már a menyasszonya vagyok.


De őszintén: én pl tudom magamról, hogy nem vagyok fotogén. Nagyon nem :D


Szóval, ja menj el randira, aztán majd kiderül. Mellesleg: exem egy egészen jó férfi volt, helyes, stb - és egy erőszakos kretén.

Ennyit a "nem néz ki 10/10" hisztiről.

júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Egy kép nagyon sokszor nem adja vissza egy ember kinézetét, nem mindenki fotogén + a kisugárzás, mosoly, és a belső értékek, hogy mennyire jöttök ki, mennyire van összhang köztetek, a "kémia", ahogy írta valaki, az számít. Menj el, legrosszabb esetben nem tetszik, akkor a randi után megírod neki, hogy kellemes találkozó volt, de nem tetszik, nem érzed azt a bizonyos szikrát így nem akarod tovább pazarolni az idejét, slussz.
júl. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
74%
Találkozz vele. Nem minden ember fotogén.
júl. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem offold a lanyt. Neki ez lesz a leghasznosabb
júl. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!