Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel elkezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel elkezdtem írogatni. Az aggodalmam, hogy egyik képen bejön, egy másikon viszont nem annyira. (És ez a sor ismétlődik) Amúgy már lebeszéltük hogy találkozunk. Mit javasoltok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nem szeretném megbántani, pláne úgy hogy személyesen nem találkoztunk még. Amúgy írogatva normálisnak tűnik, ami a belsőt illeti.

Szerintetek is helyesen teszek, ha azért talizunk egyet, annak ellenére, hogy valószínűleg nem fog annyira tetszeni?



júl. 12. 12:57
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Köszi, találkozni fogok vele, már csak azért is, mert kedves és számít rám. :)
júl. 13. 15:55
 22/40 anonim ***** válasza:
Találkozz vele mihamarabb. Ha most összejöt a randi utána lehet a társkeresőkről pár hónapig match-ed sem lesz 1 évig meg lehet nem találsz mégegy olyan lányt akivel személyes találkozót tudsz leszervezni. Persze ha átlag feletti pasi vagy akkor hamarabb is leakasztasz mégegy csajt.
júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Ha nekem is olyan szerencsém lenne neked mint kérdező meg sok csalódott férfi társaimnak, én sem haboznék, lebeszéljük a talit aznapra az első busszal vagy vonattal már indulok is a helyszínre. Kitudja ha most nem taliznátok mit szalasztanátok el.
júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Ma találkoztunk és nagyon jól sikerült úgy néz ki. :)

Szóval egyáltalán nem csalódtam, kedves, aranyos, helyes lány. Legjobb dolog volt hogy ma tudtunk talizni.

Köszönöm nektek a bíztatást és a tanácsokat! :)

júl. 15. 22:10
 25/40 anonim ***** válasza:
Szívesen! Kérdező te egy nagyon szerencsés ember vagy, én velem szóba sem állnak a nők jópár éve már.
júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Élőben is alig interneten meg egyáltalán és szerintük én vagyok a hibás. Egyre jobban utálom a nőket!
júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Hidd el nekem is nehéz volt ide eljutni. Először nekem is elvették az önbizalmam. Viszont sosem szabad feladni! És ne utáld őket, nem szabad elkeseredni. Türelmesnek és kitartónak kell lenni. A megfelelő személy meg fog becsülni.
júl. 16. 12:44
 28/40 anonim ***** válasza:
4 éve vagyok már türelmes és kitartó itt interneten de ha összességében nézzük akkor már 10 éve. Szégyen ez a mai társadalom hogy ismerkedni szinte már lehetetlen a másikkal. Nem baj nyomogassuk a telefont abban jók vagyunk legalább!
júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Most is Tinderen matcheltem egy lánnyal, ráírtam és válasz helyett eltűnt a beszélgetés. Ez megy a mostani fiatal lányoknak. Eltűnés, ghosting, pár szavas, 1-2 mondatos válaszolások legfeljebb és a vissza nem írás. Így ismerkedjen velük egy pasi interneten. Élőben nem tudom hol kéne ismerkedni velük. Én már ott tartok feladom. Viszont bunkózás megy a fiatal lányoknak az ismerkedés már alig!
júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Tudom nagyon jól mit érzel, én is így voltam. Én is 3-4 évet szenvedtem a társkeresőkkel, de inkább csak negatív tapasztalatok jöttek ahogy te is írtad.. a sok ghostingolás.

Nem tudom te mennyi idős vagy, de akármennyi is akkor se add fel.

Nekem az egyetem segített, hogy ráírtam arra a lányra. Szóval ha valamilyen közösségbe betudnál illeszkedni, az sokat segítene. Ahol vannak emberek.

júl. 16. 13:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!