Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » TLDR: beszélgetek egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TLDR: beszélgetek egy lánnyal, még sok idő, amíg találkozunk, már meg akarok őrülni kb. Mit tudok kezdeni magammal?

Figyelt kérdés

Backstory: Beszélgetek egy lánnyal, akivel nemrég ismerkedtünk meg, sajnos nincs sok ideje, ezért csak esténként írunk egymásnak kb.. Messze lakik ezért csak 2 hét mulva tudunk találkozni. Szerintem egy kicsit sikerült megsérteni akaratlanul is, de már bocsánatot kértem miatta. Elsőre úgy tűnt, hogy nem problémázott nagyon rajta, most viszont mintha kicsit jobban tartaná a távolságot. Később ír vissza, nem olyan hosszúak a válaszai.


Igazából tudom, hogy nem nagyon tudom őt befolyásolni ebben, csak inkább magammal akarok valamit kezdeni, mert eléggé zavar, amúgy is eléggé fosul érzem magam az egésszel kapcsolatban, elég gyakran nézegetem, hogy írt-e, most meg aztán végképp összeborult a világ, konkrétan nem tudok megülni a seggemen és koncentrálni sem. Mi tudna ezen segíteni? Próbáltam már kicsit elengedni, (még az edzés sem segít most, pedig az szokott ilyenkor). Esetleg valaki beszélgetni? Úgy érzem segít, ha ki tudom magamból írni az érzéseket.



jún. 30. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Ülj le, racionálisan gondold végig, hogy van-e értelme az ilyen kapcsolatoknak.

Te függő vagy már, akár belátod, akár nem.


Amikor ilyen erőszakosan nyomul valaki, az taszító.


Abnormális, hogy nincs természetes, normális életformád, és nem elég, hogy függő vagy, még egy nem létező kapcsolatba is belelovallod magad.


Dobd a fenébe, és a valóságban teremtsd meg az emberi kapcsolataidat.

jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
1. Fejtsd már ki hogy miért függő és miért nyomulna erőszakosan? Vagy te is csak a szokásos megmondó ember vagy aki azt hiszi mindig igazat mond?:D Én ebben semmi nyomulást nem látok,elmondta mi a helyzet,nyilván te azért mondod függőnek mert nézi hogy mikor válaszol a lány,azta micsoda hibát követ el ezzel meg mennyire nincs élete:D. Lehet tényleg nehezen köti le magát ahogy be is vallotta de nem tudom minek törsz pálcát felette egyből csak azért mert szimpatizál a lánnyal.Kérdezőnek azt tudom mondani hogy kérdezzen rá mi ennek az oka,ha értelmesen megtudod beszélni vele akkor van értelme folytatni meg találkozni vele,de ha kifogásokat keres meg te leszel a szar amiért érdeklődsz és rákérdeztél az okokra akkor jobb hagyni,ismerem az ilyen fajtát sajnos!
jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy egy fesztiválon találkoztunk és nem kis időt töltöttünk együtt ahhoz képest, azóta kb 2 hete beszélünk és elég sok pozitív visszajelzést adott, írta hogy hiányzom, meg, hogy valószínűleg sosem fogja elfelejteni azt az estét. Igaz tényleg függővé váltam... de még mondta is az elején, hogy ne tartsam vissza magam, mert nem arra vágyik hogy játszanak vele és nyugodtan mondhatom mégha hosszú is. Kicsit megnyugodtam, mert felhívott most, de akkor sem normális, hogy így érzem magam.
tegnapelőtt 00:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit egyetértek az elsővel, de általában nem szokott ez lenni. Pont én szoktam kevésbé visszaírni a lányoknak... Ezért sem tudom, hogy ezzel az érzéssel mit kezdjek. Egyébként elmondta, hogy semmi probléma nincs csak én gondoltam túl, ami megint elég elbaszott.
tegnapelőtt 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!