Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladnád az anyagi biztonságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnád az anyagi biztonságot, egzisztenciát azért, hogy párkapcsolatod lehessen?

Figyelt kérdés

A szituáció, hogy valamiért (talán a korábbi sok rossz tapasztalat) teljes mértékben elhatárolódom az ismerkedéstől Mo-on. Nagyon zárt, zárkózott, magamba forduló, introvertált vagyok itt. Mintha egy pajzs lenne magam előtt, mindenféle próbálkozást is élből elutasítok.

Próbáltam ezen változtatni, de nem megy. Azonban egy nagyon jó állásom van, nagyon jól keresek. Saját lakás, autó, anyagilag nyugodt élet.



2 évvel ezelőtt külföldön éltem, ahol teljesen az ellenkezője voltam, mintha egy teljesen más ember lettem volna. Nyitott, open-minded, társaság-kedvelő, amolyan vibráló egyéniség. Nagyon könnyen ismerkedtem! Volt 2 komoly kapcsolatom ott, mindkettővel kapcsolatban csupa pozitív emlékeim vannak. Ott albérletben laktam, egy lepukkant garzonban, nem volt autóm, a fizetésem a mostani ötöde volt.


szept. 7. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
A pénz nem okoz csalódást, a szerelem igen
szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Huhh. Nem. Nagyon nem. Vagyis jaa, lehet én beszélek már könnyen, így 10+ év párkapcsolattal. De most már fontosabb a jóllét, minthogy legyen állandó társam.
szept. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem kizárt!!!

Nincs az a.pi-sa akièrt.

szept. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Társ, vagyis család, ergo gyerek a nem-túl távoli terv.
szept. 7. 23:23
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
De miért kéne feladni? Ha annyira stabil az anyagi biztonságod akkor miért nem tudod megoldani, hogy találj szerelmet az mellett, hogy megmarad az anyagi biztonságod?
szept. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eleve tinin igy kezdtem mi a sz.rnak a pénz. Szerelem parkapcsolat az első.(gazdag család sarjaként ahol anya apa marták egymást anya meg gyerekverő bolond is. Szép ház megvan mindenünk, de belül meg rohad az egész.)


Soha életemben nem adtam a pénzre csak arra hogy legyen normqlis kapcsolaton szerelem boldogság.


Csakhát a pasik nem ilyenek. Hűtlenek sz.rok hazugok átverősek. Nekik nem érték egy biztos kapcsolat.


Jol megszivattam magam. Inkabb pénzem lenne ma mint egyedul is penz nelkul is csórón.

szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!