Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy nekem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy nekem nem való a párkapcsolat, legalábbis most?

Figyelt kérdés

Sziasztok, fura kérdés tudom, de mostanában sokat filózok ezen.


A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt, ami tudom nem sok, de valahol el kell kezdeni. Mindketten egyetemisták vagyunk, nem élünk együtt.

A helyzet a következő:


Én nagyon jól elvagyok a saját világomban. Tanulok, sulizok, szeretek olvasni, sorozatozni, sportolni, gyakran kimozdulok a barátnőimmel. Ezt tette ki a napjaim nagy részét a barátom a előtt. Amióta együtt vagyunk, azóta ezek nagyon leredukálódtak, mert sok időt töltünk együtt. Mániája minden egyes este órákig chatelni/hívásozni, én ebben az időszakban szoktam olvasni, és ott tartok hogy hónapok óta nem tudtam elolvasni egy könyvet. A barátom pedig éjjeli bagoly, mindig én köszönök el éjfél tájban, mert én egyszerűen álmos vagyok és én már csak alszom, ergo utána se tudok olvasni/filmet nézni. Most nyilván, fontosabb a barátom mint egy könyv, de én nem igényelném a minden este órákig való kommunikációt. Ez az 1. jel, ami miatt felmerült bennem a fenti kérdés.


Aztán, ő szinte minden napját velem töltené, nekem ez viszont sok lenne. Kellenek a szabad napok, amikor én osztom be, döntöm el mit csinálok. Múltkor pl befejeztem az utolsó vizsgám ês elterveztem, hogy másnap edzek egy jót, olvasok, kipihenem magam este meg beülök valahova meginni valamit egyedül. Erre kopog reggel a barátom, hogy menjünk fürdőzni, jót tenne a kikapcs. Én pedig megmondtam neki, hogy nem ez colt a terv és noha azt mondta, hogy megérti, látszott rajta, hogy megbántottam.


És még sorolhatnám. Barátnőm azt mondta, hogy szerinte ez nem normális mert ő a párjával minden nap együtt vannak és nem is tudja elképzelni, hogy külön töltsék...


Szóval mi lehet a baj? Tényleg nem való nekem a párkapcsolat?

Mi lenne erre a megoldás?


22/L



jún. 23. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Keress okyan pasit aki havi egyszer nyitja rád az ajtót.
jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem passzoltok. Pont ugyanezek a problémák vannak a nálunk is. Én vagyok a férfi, de én nagyon erősen szeretnék fizikai és lelki kontaktot kialakítani a barátnőmmel, a barátnőm nem nagyon vevő erre, mert ő inkább olvas, most is épp sorozatot néz már három, négy napja, vagy épp fáradt stb.

Sajnos a szeretetnyelv sem egyezik, igazából semmi, igazából gőzöm sincs, hogy miért vagyok még vele, de arról sincs fogalmam, hogy te miért vagy még vele...gondolom mert szereted, de egy idő után az agyadra fog menni ez, aztán meg a pasid agyára, ütközni fognak a fontossági sorrendek, az érzelmek, a személyiségek és az egészből egy nagy feszültség lesz, amiből pedig adódik, hogy jönnek majd a veszekedések, amikből adódik majd az elhidegülés. Persze emberek vagyunk, van kommunikáció, de az esetek nagy százalékában a kommunikációt, tehát azt, hogy közlöd a pároddal, hogy neked több tér, idő énidő kellene, ez neki nem lesz megfelelő, mert ő többet és többet akarna, besértődik mert rosszul esik neki, ebből lesz majd a játszmázás, mert a szavakat, a kommunikációt ugye felülírja az érzelem.... áhhhh....kell ez neked, most komolyan. 😅😂

jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Vannak olyanok, mint te, akik nem képesek erős kötődésre, s ráadásul úgy tűnik, a párod éppen az ellenkező végletet képviseli. Így a kapcsolatot nincs értelme erőltetni, sehova sem vezet.
jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindenki olyan tapadós, mint a barátod. Az exemmel tökéletesen összeillenél, imádna.
jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól gondolod. Ha jobban érzed magad nélküle, mint vele, akkor kár párkapcsolatban lenni. Hadd találjon egy másik embert magának.
jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se passzoltok, nem fog hosszútávon működni. Barátod spontán, minden szabadidejét veled akarja tölteni, miközben neked több én idő a fontos. Te szenvedni fogsz, mert megfojt a szeretetével, neki pedig sose lesz elég az együtt töltött idő.
jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is ilyen vagyok. Nekem heti 2 tali mondjuk bőven elég lenne. Egyszerűen csak sok énidőre van szükséged, ez nem azt jelenti, hogy nem szereted a másikat.
jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Én is ilyen vagyok, igénylem az egyedüllétet. Ez nem jelenti azt, hogy nem való neked a párkapcsolat, én is hosszú ideig éltem házasságban. A férjem soha nem volt terhemre, úgymond nem zavartuk egymás köreit. Õ sajnos meghalt, a jelenlegi barátom viszont kísértetiesen hasonlít a tiedre. Ennek ellenére már 5 éve együtt vagyunk, igaz, nem élünk együtt.
jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyan pár való neked, amilyen te magad is vagy. Nincs ezzel semmi baj. Nem vagyunk egyformák. Ő egyáltalán nem illik hozzád. Folyton csak bántani fogod. Azt hiszi, hogy nem szereted őt. Jobb lenne, ha szakítanál vele.
jún. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem szerelmes belé.
jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!