Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszagondolva, mik voltak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszagondolva, mik voltak a jelei a szakításnak? Vagy legalábbis annak, hogy már nem érdeklődik a párod irántad annyira, mint az elején? Miből lehet látni, hogy kiszeret(ett) belőled?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást. De néha mégis úgy érzem, hogy valami más. Nem részemről, ő a "fura" néha.

Nem keresi annyira a közelségem.

Ha mellettem fekszik mindig a telefont nyomja, nem pedig hozzám bújik, mint régen.

Néha pedig a semmiből jön olyasmi kérdésekkel, mint a "Mi lenne, ha elhagynálak?" vagy a "Mit szólnál ha egy nap összepakolnám a cuccaimat?"

Nyilván ez nem állandó, de gyakoribb mint korábban. Megrémít, hiszem úgy tudom semmi baj nincs kettőnk között. Rossz jelek lennének, tényleg el akar hagyni?


20/N, ő 21/F és lassan 4 éve vagyunk együtt.



2022. okt. 30. 09:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Lehet csak egy hullámvölgy. Ilyenkor kell dolgozni a kapcsolatért, hogy ne aludjon ki az a bizonyos láng, persze ehhez mindkettőtökre szükség van. Vagy szakítás és új kapcsolat.
2022. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha négy éve együtt vagytok, akkor már lehet, hogy kezdi kifujni magát a dolog. Gondolj bele, 17 volt te megy 16, amikor osszejottetek. Elő fog jönni az, hogy szeretne más lányokkal is ismerkedni, az első kapcsolatok nem szoktak az utolsók is lenni. Sajnalom, de ha egyre gyakrabban tapasztalod ezt, akkor az nem jó jel. Akkor is, ha nincs semmi konfliktus a kapcsolatban.
2022. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Rondán kezdett beszélni, kezelt emelt rám meg ilyesmik.


A ronda beszédet ha meghallom egy kapcsolatomban, onnan en fordulok 180 at és már keresek is mást, a kapcsolatra azonnal keresztet vetek már.

Korábban még remenykedtem hogy de biztos szereg meg ez meg az, ma már nincs esélye senkinek.

2022. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
*szeret
2022. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Hm, szerintem ennek a kapcsolatnak befelegzett.

Jel lehet pl.

"Nem keresi annyira a közelségem.

Ha mellettem fekszik mindig a telefont nyomja, nem pedig hozzám bújik, mint régen.

Néha pedig a semmiből jön olyasmi kérdésekkel, mint a "Mi lenne, ha elhagynálak?" vagy a "Mit szólnál ha egy nap összepakolnám a cuccaimat?" - ezek valószínű utalasok arra, hogy lassan vége. És nem azért mert nem szeret, mint embert, hanem azért mert régóta együtt vagytok, nincs közöttetek tűz, nincs heves vita aztán bekulos szex, csak vagytok mint a befőtt.

Készülj fel rá lelkileg és vagy közös döntés legyen a szakítás, vagy kezdeményezd, mert még az is lehetséges, hogy a barátod ezért is utalgat a kérdéseivel, mert vagy van neki kiszemelt (rosszabb esetben szerető, új szerelme) vagy kb lakotarskent tekint rád és szeretne úszni a friss husi tengerében!

2022. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
A heves vita meg a beküldő szex pont nem egy egészséges kapcsolat ismérvei. Nálunk pl nincs ilyen, mégis szenvedélyes a kapcsolatunk :D biztos nem lennék olyannak, akivel folyton vitatkozunk és ahelyet, hogy felnőttek módjára meg beszélnénk, inkább dugunk, mintha mi sem történt volna. Ez kit old meg??
2022. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó nem azt írtam, miért varialsz?

Azt írta a kérdező, hogy békében eldegelnek, megvannak. Erre írtam, hogy nincs tűz, nincs veszekedés, amit LOGIKUS hogy bekulos szexxel nem oldanak meg, de legalább nem élnek mint 2 öreglany együtt mindenféle szenvedély nélkül.

És ne haragudj, de altalanositasz, mert attól, hogy valaki néha (egyáltalán nem állandó jelleggel hoztam fel példaként) vitázik, míg nem jelenti azt hogy zátonyra fut a kapcsolat (TERMÉSZETESEN kommunikálnak isegymással).

Kérlek ne forgasd ki a szavaim fölöslegesen...

2022. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Visszagondolva, mik voltak a jelei a szakításnak?

-Nem irt mindig, nem hívott mindenhova, nem szólt hogyha elmegy mashova, "elfelejtett" hívni, nem kérdezte meg hogy telt a napom



Miből lehet látni, hogy kiszeret(ett) belőled?

-az ilyenekről amiket leirtam az elejen, de nem minden eset veszet szakításhoz, valakinek csak idő kell. Engem megcsalt.

De ha így érzed, beszélj vele, és akár egy parterapeutat is érdemes felkeresni. Nyílt kommunikáció csodákra képes

2022. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok volt, igazabol a kapcsolat elso feleveben is kezdodtek, csak valahogy nem tunt fel..hanyagolas, szeretet nem kimutatas, fokozatos elhatarolodas tolem, szepen csendesen. Aztan hatam mogott masnak irkalas, vegul bevallotta hogy masokra vagyik, de nem akar elhagyni


Mondanom se kell kiraktam, azota o is es en is viszonylag hamar tovabblepet (1 ev volt) nem szeretett, es nagyon meglatszott a kapcsolatunk ívén

2022. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmi süketnek tetteti magát, ha hozzá szólsz vagy kérdezel v.mit

Kevesebb közös program, több egyéni.

Kevesebb szex.

Kevesebb bók, dicséret.

Kevesebbet érdeklődik a dolgaid iránt, és magáról is kevesebben beszél, a kommunikáció alapjaiban kezd megváltozni.

Egyre hosszabb idő után reagál az üzeneteidre

Nem veszi fel a telefont, amikor hívod és egyre később hív vissza.

Kötekedés....ha gyáva szakítani, provokálja, hogy te tedd meg.


Ezek nyilván fokozatosan rakódnak egymásra és válnak egyre rosszabbá.

2022. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!