Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves fiúk akik még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiúk akik még soha nem voltak nővel milyen érzés? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 17:13
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Szabad. Nekik is szabad. Jó pasiként pont holnap randizom egy ugyan nem ocsmány de külsőre 3-4/10-es nővel. Én még is oda vagyok érte. Mert aranyos, tetszik a gondolkodásmódja stb.
2011. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Szerintem csak neked kellene "jócsaj", a "jó csajoknál ez, a jó csajoknál az..." inkább a kevésbé szép lányok között keresgélj, akkor találnál társat.
2011. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Áhhh... Téphetem én itt a számat!!! Ahelyett hogy itt gyepesedtek, vágjatok már bele valamibe! Ezzel a stratégiával jó pár évig ülhettek még itt szüzen!! Let's go now!!!!!!!!!!!!


Az egoknak pedig üzenem, hogy megnézném én azt a 10es skálán 8-as pontot! Én jó pasi vagyok.... Pfff... Szegényeket még jobban lelombozzátok a hülyeségeitekkel!

2011. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Én pedig megnézném azokat a "rosz" pasikat. Lehet nem is mind olyan rosszak mint ahogyan az magukról elképzelik.


Ellenben ezt azt hiszem érdemes megnézni: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Azokat a srácokat se nagyon pontozták fel. Ők még is simán csajoznak. Nem is akár hogyan. Ezt bizton állíthatom.


Nem tartom magamat egoistának, de igazad van. Tényleg lehet van akit esetleg bánthatott. Bocsánat, csupán példának szántam a magyarázathoz.

2011. márc. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

de mondjuk sztem ezt nem így kéne csinálnunk(nekünk fiúknak). ha már valaki nehezen bírja h szűz, az menjen el valahova, mondjuk bulizni, esetleg oszt. társakkal. a pia oldja a gátlásokat(tapasztalatból mondom. én se vagyok egy világ szépe, de pia által szóba mertem állni nagyobb pontszámú csajokkal is :D) nem muszáj rögtön első alkalommal lefeküdni valakivel, akit nem ismersz. ha sokat jársz ilyen helyekre, akkor ez rutinossá fog válni. én már el jutottam odáig, hogy pia nélkül is szóba állok (majdnem) akárkivel, pedig ezt előtte el se tudtam volna képzelni magamról. én is gátlásos voltam, mert ált. suliban utáltak, de ez a gátlás most közép sulira szép lassan el múlt.(ha még van is bennem egy kicsi, sztem az is el fog tűnni :)

ma is pl. voltunk kirándulni az osztállyal, és egy jó csaj mellé ültem a buszon(igaz van barátja, de nem is akartam rányomulni, csak jól elbeszélgettünk) :D régebben erre se lettem volna képes.


Szóval csak fel a fejjel. én is a mai napig szűz vagyok, de én ezt úgy fogom fel, hogy későn érő típus vagyok. egyszer el jön az én időm is :D

és a tietek is :D


18/F

2011. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem akarlak lelombozni, de ha csúnya vagy, akkor hiába próbálkozol. Beszélgetni azt lehet, de max barátként fognak rád tekinteni. Buliban se jobb a helyzet, nekem ott se jön össze soha, mert nincs az az alkoholmennyiség, amennyitől engem jó pasinak látna bárki is.
2011. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
uccsóval 1-et értek 110%-ig
2011. márc. 19. 18:15
 48/48 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig inkább a beszéd stillus, fellépés "kisugárzás" a döntő.
2011. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!