Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves fiúk akik még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiúk akik még soha nem voltak nővel milyen érzés? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 17:13
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

Elviselem mert kénytelen vagyok.

21F

2010. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

Sokan írjátok, hogy talán soha nem lesz párotok, ilyen szerintem nem létezik, egyszer mindenkinek lesz, olyan nem létezik a földön, akinek nem volt, akárhogy is nézzen ki, elvégre nem a külsőség számít...

De a lényeg, hogy csak akkor találtok magatoknak valakit, ha optimisták vagytok...

2010. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
nemértem hogy a jócsajok mit esznek azokon a mindennap mást dugok pofákon beképzelt annyira hű de én vok a faszagyerek eken nem értem :S és itt vunk mink akik simán megbecsülnénk őket de kezdek gyanakodni arra hogy a szüzesség láthatatlansággal jár
2010. okt. 29. 19:13
 14/48 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fordítva, valahogy megérzik rajtad, hogy még az vagy. Egy párszor megkérdezték tőlem ismeretlenek én meg persze hazudtam.
2010. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam hogy a jócsajok valahogy megérzik és nem állnak össze szüzekkel. és igen rajtam is észre vették már sokan hogy szűz vok.na az aztán a legnyomibb érzés
2010. okt. 29. 19:24
 16/48 anonim ***** válasza:
19:00 De igen, van ilyen, sztem ha neked mutatnának 1-2 ilyen szélsőségesen csúnya embert, te is azt mondanád, h na ennek sose lesz senkije.
2010. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
19 vagyok és így alakult most mit tudok tenni :S
2010. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
várni míg össze nem jön 1 helyzet
2010. okt. 29. 22:31
 19/48 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan nemrégóta már 19 vagyok, de sosem éreztem emiatt kellemetlenül magam. Hova rohanjak? Majd jön, ha jönnie kell, akivel jönnie kell, felismerem, teszek érte, meghódítom, szeretem őt, meg satöbbi. Nem csak ülök egész nap. Nem vagyok túl vonzó a hölgyek számára, de ezt személyiséggel, becsülettel, humorral egyensúlyozom. Na meg azzal, hogy nem vagyok dugásközpontú...
2010. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert a fiatal lányok külsőre ítélnek. Ha nem teszel neki, nem lesz belőle semmi. Később pedig, amikor az ilyen típusú férfiak jól átverték őket, akkor meg valahogy vonzóbbak lesznek azok, akikben meg lehet bízni. Ez ellen nem tudsz tenni.

Persze attól még beszélgethetsz vele, mert a normálisabbak szóba állnak veled, de ez neked fog fájni, hogy amikor te szeretnél valamit, akkor szépen megfogalmazva "elküld a fr@ncba", hogy ne is beszéljetek többet.

2010. okt. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!