Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves fiúk akik még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiúk akik még soha nem voltak nővel milyen érzés? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 17:13
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Minden ember más. Ez igaz. Az a pár % akik egy véleményen vannak veled, az mind itt siránkozik, ahelyett, hogy tenne valamit. Szép. Lehet, hogy nem a világnak kellene változnia, hanem esetleg nektek?!
2011. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Hú bmeg, ennyi frusztrált embert! Csak azért nem gyökeret írtam, mert még emlékszem, én is ilyen voltam. Csak erről senki sem tudott, valahogy akkor még nem volt divat ezt világgá kürtölni. Internet sem volt még ('94-ben voltam 18 éves).

Csak úgy sikerült 19 évesen végre elvesztenem a szüzességemet, hogy nem adtam fel, az igényszintet pedig lejjebb vittem. Akivel először lefeködtem, hát finoman szólva ma nem vállalnám, még azt sem hogy ismertem... Szeplős lány volt, hosszú vörös hajjal, előnytelen arccal. Még a pinaszőre is vörös volt, brrrr. Aztán egyre szebbek jöttek, csak valahogy el kellett kezdeni!

Pedig sokszor gondolkodtam, hogy feladom. De végig ott volt előttem a negatív példa: Egyik haverom aki nálam jobb adottságokkal rendelkezett, a mai napig még csak barátnője sem volt. Nem is tett érte semmit.

2011. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

Látjátok, Ő ki tudott lépni a klubból! A fent említett receptem alapján ti is ki tudtok. Feltéve ha a ti bolygótokon is vannak bulik :D:D:DXD Bocsi, ezt nem lehetett kihagyni... Sorry

De am így van, ha nagyon félénk vagy neked is jól be kell innod, ha annyira nem, akkor csak a lánynak! Sok sikert

2011. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
18-19 evesen minek sirankozni? Ha nem vagy jokepu, izmos, es apuci nem adott alad sportkocsit, akkor bizony egy darabig meg az is leszel. Varni kell. Nekem 25 eves koromig kellett varni... akkor viszont egy olyan szep lany jott ossze, hogy csak neztem...azota se ertem hogyan.
2011. márc. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Várni kell 30 éves korodig, amikor már lesz egzisztenciád, esetleg autód is. Na akkor majd jönnek a nők, akik már kiélték magukat, és férjet szeretnének. A nagy ló*** ! Hajkurászom majd a tinilányokat, szépen be lesz pótolva minden.
2011. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Szerintem se a bombázókról kéne álmodoznotok, ha ti magatok is bevalljátok, hogy a saját külsőtök átlagon alatti. Ha hasonló szépségű emberekkel szeretnétek összejönni, akkor ugyanannyi esélyetek lenne, mint egy jó pasinak egy jó csajnál. Ezenkívül, aki nem próbálkozik, annak nem is fog összejönni.

Az utolsó hozzászóló, pedig egyszerűen a férfiak szégyene. Leszólja a jó csajokat, mert szépek /valószínűleg azért, mert tesznek érte/ és mert ők sem érik be kevesebbel, közben ő arról álmodozik, hogy majd minden szexi tini meglesz neki 30 évesen... Szép álom!!! Ha 30 éves korodban is szűz maradsz, ahhoz nem lesz önbizalmad, hogy odamenj hozzájuk, de ha mégis, akkor pedig az együttlét előtt simán le fogja vágni, hogy még ő is tapasztaltabb nálad és dob.

2011. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Én speciel nem a bombázókról és a hibátlan szépségekről álmodozom, azokban általában semmi érdekes nincs. Legyen aranyos, ez a lényeg. A bombázók általában nem aranyosak :S
2011. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Egy kérdés: Miért ne lehetne bombázókra (is) hajtani? Tudom a válasz egyértelmünek tűnik, de lehet még sem az.

Gondoljatok csak a nincstelen,rosz pasikra bombázókkal az oldalukon.

Nincsen kőbe vésve, csak gyakorlat kell.

2011. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
ez így igaz csak kevés a normális lány én se fullos csajt szeretnék magamnak
2011. márc. 18. 15:18
 40/48 anonim ***** válasza:
Meg gondoljatok a jó pasikra, akik ocsmány nőkkel vannak. Láttam már jó pár ilyet. Vagy nekik szabad?
2011. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!