Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves fiúk akik még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiúk akik még soha nem voltak nővel milyen érzés? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 17:13
1 2 3 4 5
 21/48 anonim válasza:
100%

A mai lányokban az a baj h csak virítani akarnak a pasijukkal és nem az számít nekik h megbecsüljék őket.Pedig a menő ,,én vagyok laza gyere olvadj el tőlem" srácok sokszor nem figyelnek eléggé a barátnőjükre,azt gondolják h megvannak egyedül is,minek foglalkozni velük.(tapasztaltam)Nekem személy szerint ez nem jön be. Most tökéletes barátom van akitől jobbat nem is kívánhatnék :)

Fel a fejjel srácok... egy normális lány a belsőt nézi,aki meg nem az nem érdemel meg titeket :)

2010. okt. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

Egyébként most nem azért, de olvastam pár hozzászólást.. Ti most milyen lányokra vártok ? Úgy őszintén... A kedves kérdező írja: a jó csajok .... Jó oké, számít valamennyire a külső ezt bevallom. De most, ha ti mindig az ilyen jó csajokra vártok akik le se sz@rnak titeket, mert mindig a rosszfiúkkal vannak együtt, akkor mit akartok ezzel elérni? Gondolom egy olyan lányhoz nem mentek oda szívesen, aki mondjuk kicsit visszahúzodó , félénkebb, vagy nem annyira szép de nem is csúnya, hanem átlagos ?

De még is szerethető ?lenne... de nem akarjátok megismerni őket. Akkor így örökre szüzek maradtok, ha a tökéletes testű, és szépségű csajokra vártok.

Egy szintén 18 éves F szűz.

2010. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Utolsó: nekem pl már kb bárki jó lenne, de egyszerűen minden nőt csak a külső és/vagy a pénz érdekel. Aki azt mondja h nem, az hazudik.
2010. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
Az átlagos lányok is a szép pasikat veszik észre.
2010. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Utolsó: Mindenki megnézi a másikat, és sokan előszőr a szép embereket. Persze. Ez természetes. De ez még nem ad okot arra, hogy olyat is válasszak magamnak, aki mindenben "tökéletes". - Ez is relatív, mert senki sem tökéletes. Lehet, hogy látszólag az, de belülről ocsmány.

Választhatsz magadnak szép lányt, aki neked megfelelő, de ha véletlenül... még sem találnál ilyet, akkor ne csodálkozz te sem kellesz senkinek se. Aztán meg gyakorikérdésekre írhatod ki, hogy miért vagy 25 évesen is szűz(?)...De ez csak egy elméleti kérdés.

Olyan lányt választassz magadnak, amilyet akarsz. De , ha nem jön össze (mert bizony ez is benne van a pakliban) akkor ne siránkozzatok. a kérdés inkább az miért nem jön össze?- Ez nem csak tőled függ. Legfőképp a lányoktól is. Mert a 'jócsajokból' mind azt fogja nézni, hogy milyen autód van, milyen a munkád, pénzes vagy-e. Álmodozni lehet, sőt néha az tart minket életbe az álmodozás, de ha összetörik az álmaidat akkor fogsz csak igazán felébredni, és átlátni a dolgokon , hogy bizony legtöbb esetben nem csak a külsőségek számítanak. Mert az ember nem csak kinézetből áll össze, ugyebár...

'HA nincs ló, jó a szamár'- alapelv?

2010. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

De viccesek vagytok. Ez a szüzesség kérdés dolog szánalmas, amíg nem tudjátok kezelni persze hogy ilyen senkik lesztek. Amúgy mindenki tudja hol a helye, hát éljen e szerint. Mint ahogy nem lesz mindenki elnök ugyan úgy nem fog megkapni mindenki jó nőket. Ha a lány duci,szemüveges, ódivatúan öltözködik te pedig vörhenyes vagy szakadt kinézetű akkor nem lesz jobb csajod. Ja és itt mondta a kérdező, hogy megbecsülnétek a szép lányokat de hogyan papucs módjára és kinek kell papucs senkinek.

Változást akarsz nemi életedben igazodjon az életed a valósághoz. Ha eljutottál odáig, hogy a szép nők nem állnak veled szóba juss el oda is hogy te állj szóba csúnya lányokkal és akkor nem lesz gondod.


Amúgy jól bírom a szüzességet, még nem volt rá panaszom.

2010. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Nem siránkozni kell, hanem tenni ellene. Én sem vagyok egy hű, de jóképű csávó, viszont adok magamra, sportolok és van szövegem, önbizalmam és ezzel már szedtem fel olyan csajt is, akiről régebben én is csak álmodozni mertem! Az első lépést megtenni mindig nehéz, sokszor fogsz pofára esni, de ha nem próbálkozol, soha nem is fog összejönni!
2011. márc. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

Volt aki panaszkodott a kűlsejére mert csúnyának tartja magát.

A másik véglet sem jobb. Én jóképü vagyok (8/10, ápolatlanul) és nem egyszer másztak már rám nők csak azért mert le akartak velem feküdni. Ha arra vágynék akkor elmennék egy hivatásoshoz. Mások pedig pont azért nem mertek járni, mert önbizalom hiány miatt féltek a tőlem.

Most végre találtam egy lányt aki lehet, kűlsőre nem nagy szám, de én oda vagyok érte azért amilyen.

24 évesen szűz vagyok, válogatós és idealista. (Hogy miért most is szűz? Sokáig elég furcsa körűlményeim voltak. Így számomra kimaradt a gyerekkor nagy része.) Nem akartam élvezet miatt lefeküdni valakivel. Az könnyű. Ellenben olyan nőt találni aki megfelel, olyan mint életre szóló igaz barátot találni. Szökő évben egyszer. Haverjai lehetnek az embernek, de igaz barátai csak kevés. Ugyan úgy, kapcsolatot kialakítani nem kunszt. társra taláni már annál inkább.

Elég sok jó nővel beszélgettem már ahhoz, hogy tudjam gyakran azért van valakijűk, hogy legyen. Mondván ketten jobb mint egyedűl. Még akkor is, ha a partnerük kb egy retikül értékével egyenlő, mert bármikor lecserélhető másikra, nem a személy számít. Csupán az, hogy legyen.


Van egy eléggé elterjedt egyfajta elvárás. Ha férfi vagy, akkor minden adandó alkalommal használd ki ha lehetőséged van egy nővel lefeküdni. Aki nem így tesz, azt vesztesnek tartják. Soha se tudtam vele egyett érteni.


A vonzalom pedig inkább viselkedésen, inteligencián, műveltségen és némiképpen pénzen sem mint külsőn múlik.


Kérdésre válaszolva. olykor hiányzik a szex. De sokkal inkább hiányzik a kölcsönös szerelem. Hogy valakit szerethessek és szeressen. Hiányzik az érintés, a bizalmas beszélgetések és a kölcsönös gondoskodás is.

2011. márc. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Jesszus uram Isten! Kik vagytok ti? Melyik bolygón éltek? Buli->jó szöveg->sok pia! És ennyi! Jah, és persze ne Pamelát képzeljétek magatok mellé, ha már írjátok, hogy ti se a legjobban néztek ki! Esküszöm sok kis nyomi olyan csajokat akar!!! Már bocs... Csak meg kellene magatokat emberelni!!
2011. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
uccsóval nem értek 1et.lehet hogy neked könnyen ment a fiúzás mert hozzád oda mennek fiúk vagy lányok,de velünk legalább is velem telljesen más helyzet vannak gyökerek is akiknek van bnője de milyen már hülyének veszik és kihasznáálják bár a fiatalok hogy élvezzük de ez vagyis az a életfelfogás amit te írtál le az nekem vagy nekünk nem meg felelő,de minden ember más gondolkodású ezért nem tudunk eligazodni 1máson még szép:)
2011. márc. 18. 09:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!