Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Levagyok döbbenve mai "kislány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levagyok döbbenve mai "kislányokon"?!

Figyelt kérdés

Most kezdtem el tanítani egy középiskolában (gimiben),

Magyar tanárként.

Hát nagyon elrémíszt hogy mik vannak manapság,pedig én sem vagyok még idős mindössze 25éves,és már a 9.es kislányok póthaj,műköröm,szolárium,10-15 centis magassarkúk(ráadásul platform).

Nem tudom a szüleik hogy engedhetik el őket így iskolába,mert azért nem diszkó hogy latexben járkáljanak.

Példáil,most tanítom a 9.ben Irodalmat és nyelvtant ugye minden nap találkozom velük,van egy kiscsaj Póthaj,2kg vakolat az arcán,magassarkú, kényeskedik össze-vissza.elég rémísztő.

ti mit gondoltok erről? Szerintem egyedül a szülőt lehet hibáztatni hogy ilyen lett a gyerekéből/lányából..25N


2010. okt. 23. 12:01
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

A mi sulinkban fiú-lány-ill. vegyes osztályok vannak, és az a hír járja, hogy egy lány osztállyal több gond van, mint egy fiú osztállyal, főleg fegyelmezetlenség terén.


18/F

2010. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Igaza van. Ezek a ribancok, és ez szomorító pedig én is ilyen idős vagyok mint ők, és ezért nem fogok találni 1 csajt se :(

16/F

2010. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
valamelyik nap én is jöttem haza sulibol 3.os kislányok beszélgettek hogy mien jó lenne már ha lenne barátjuk meg mien jó lenne szexelni már és majdnem ott feküdtem ki
2010. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek veletek.

A helyesírással kapcsolatban pedig,nem ülök egész nap a gép előtt,van úgy , egy hónapban ha egyszer bekapcsolom...

2010. okt. 23. 16:32
 25/36 anonim ***** válasza:

Csak nem Kisvárdán tanítol?

Onnan származok!

2010. okt. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Csak tudod, nyilván nem azért írsz helytelenül, mert nem gépezel. Szóval ez gyengus kifogás. Szerintem legalább ugyanakkora baj ez, hogy nem tud egy tanár értéket felmutatni a diákok irányába, mint az, hogy póthajjal, műkörömmel rohangásznak a "kislányok".
2010. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, az életembe is fogadni mernék, hogy nem vagy sem mqgyartanár, sem 25 éves... Nemcsak a helyesírásod kritikán aluli, de a szókincsed és a fogalmazásod is csapnivaló. Ezt a gyenge kifogást pedig, hogy GÉPELVE NEM TUDSZ HELYESEN ÍRNI, nem fogod elhitetni senkivel, nevetséges. Az ember vét egy-egy hibát, de te irományod hemzseg az elrontott szavaktól. Biztos vagyok benne, hogy te még csak tanulni jársz az iskolába, annyira egyszerűcske vagy...
2010. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval..
2010. okt. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

nem mindegy hányéves és hogyan ír? :D énse írok helyesen gép előtt, szinte senki sem, mindenki rövidítget és nem nagyon nézi a vessző és kis/nagy betű hibákat.


Egyébként igaza van néhány kiscsaj téényleg durva...néhány srácnak ez jön be. Jobb ez mint 1 évvel ezelőtt mikor mindenki vágta az ereit:D viszont kérdést nem láttam, csak megállapítást h a mai kislányok furák...Hááát azok is:D

2010. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Viorica - csak abban az esetben nem mindegy, ha gimiben tanító magyartanárként adja elő magát (ami egyébként szintén egy szó).
2010. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!