Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak ha levagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha levagyok kötve de nem jött meg márt 5-dik hónapja?

Figyelt kérdés
Idáig nem volt ilyen .Meg se fordult semmi a fejemben ,hisz steril vagyok.4 napja van az hogy esténként azt vetem észre hogy minta terhes lenék és rugdosna valaki a hasamat.Amugy hány ingerem nincs nekem vannak márt gyerekeim mindegyikell amikor terhes voltam hány ingerem volt!Viszont sürülyen szédülök,meg hiztam is állandóan éhes vagyok.Lehet terhes vagyok létezik ilyen?Amugy 2éve vagyok lekötvel.Vagy csak bekébzelem magamnak?Szerintetek?
2008. júl. 12. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes, még nem hallottam iylenről, hogy lekötés után valaki teherbe essen, de tudod bármi lehetséges... Szerintem vegyél egy terhességi tesztet, vagy menj el nőgyógyászhoz minnél előbb!!
2008. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lécives segitsetek!Nem merek orvoshoz fordulni.Hátha nem igaz kébzelödöm!De akkor mi a rugdosás a hasamban?
2008. júl. 12. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz énse hallottam még ilyet... de azonnnal menj el nőgyógyásuhoz! Nem fog kiröhögni, ha 5.hónapja nem jött meg az ép elég ok h elmenj hozzá.
2008. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló vagyok.. és még midnig tartom azt, hogy előtte egy tesztet csinálj meg... hiába vagy lekötve ez bármi lehet, nem hiszem, hogy a rugdosást beképzelnéd. 5 hónap elég komoly dolog!!
2008. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már hallottam olyan esetről, hogy elrontották a lekötést, és gyermek született a dologból. De öt hónap hosszú idő, mindenképpen kérd ki egy orvos véleményét!
2008. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már egy hónap is untig elég kellett volna, hogy legyen arra, hogy orvoshoz menj. Lekötés mellett is lehetsz terhes, bár az esélye kb kottó ötös körül van (de azt is el szokták vinni)
2008. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy terhes lettél csinálj egy tesztet
2008. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!