Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Ez egy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Ez egy nagyon nagy baki volt 2 honapja szedek fogamzásgátlót. Többi lenn

Figyelt kérdés
Most ilyenkor miwan? :Segítsetek Tegnap bevettem időbe a gyógyszeremet és együtt voltam a barátommal bennem ment el. Ma 1ütt voltunk 2x de sajnos a gyógyszert nem vettem be:S
2011. aug. 31. 19:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
" hát igen baki volt de ilyen már történt 1x vagy 2x egy bnőmmel is és soha nem lett baj...igazán remélem hogy te is ilyen szerencsés leszel. Én drukkolok neked :)
2011. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
vegyél 2 hét múlva egy tesztet és kiderül terhes vagy-e :d
2011. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdést :D Tegnap bevetted, ma nem vetted be. De hát ma még ma van, vedd be és kész. Gondolom 12 óránál többet nem csúsztál vele, a legtöbb fogamzásgátlónál ez még rendben van. Mit szedsz?
2011. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Utolsónak igaza van..ha ez ma volt akkor szerintem sincs semmi gond
2011. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye, úgyhogy nyugi Bébi! de 5 nap mulva egy teszt és minden eldől!
2011. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Dienille fogamzásgátlót szedek!Nagyon félek....
2011. aug. 31. 19:28
 7/11 anonim ***** válasza:

"Mi a teendő, ha elfelejtette bevenni a Dienille-t?

- Ha 12 óránál rövidebb idő telt el a legutóbbi esedékes gyógyszer bevételének tervezett időpontja óta, vegye be a kimaradt filmtablettát, majd a megszokott módon folytassa a Dienille szedését. Ebben az esetben nem csökken a Dienille hatékonysága."

2011. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Látod a tájékoztatót nem olvastam el annyira ideges vtam: Nagyon szépen köszönöm a válaszod nagyon kedves Tőled:)Még 1x köszönöm:)
2011. aug. 31. 19:34
 9/11 anonim ***** válasza:

5 nap múlva a teszt még semmit nem ér, minimum 14 nap, de még akkor sem biztos.

De még mindig nem hiszem, hogy egy napon belül eltelt 12 óra, úgyhogy szerintem semmi baj nem lehet ha azóta már bevetted és továbbra is rendesen szeded.

2011. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nincs mit:)
2011. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!