Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy idő után a férfiak többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idő után a férfiak többsége minimum lelkileg bántalmazó lesz a kapcsolatokban, vagy ez "normális" viselkedés?

Figyelt kérdés

Egy idő után a férfiak többsége szokott ordibálni, mocskos módon sértegetni, őrjöngeni, ha nézeteltérésre kerül sor?Mert eddig én csak ilyet tapasztaltam, sok nő számol be hasonlóról.

Szerintem ez kimeríti a lelki bántalmazás fogalmát.Esetleg ez nem annak számít, hanem csak úgy előfordul?Én már esküszöm nem tudom eldönteni mi számít "átlagos" viselkedésnek.


2023. dec. 9. 20:40
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
67%

#19


Ne haragudj, de szerintem ez viszont nem egy általános dolog. Ilyet max az csinál aki egy igazi agresszív barom az életben és van bármiféle konfliktus ez a reakció. Ismerek iylen embert, de szerintem az ilyenfajta ordibálás meg agresszív megnyilvánulás általában két dologból fakadhat:


1. Tanulatlan általában alacsony iskolával rendelkező unintelligens emberek.


2. Valami miatt komolyan frusztrált és mentális problémákkal küzd.


Szóval én csak azt akarom mondani, hogy szerintem az ilyen felismerhető még az ismerkedésnél.. akár egy megnyilvánulásnál. De szerintem abból is, hogy nem szereti az állatokat vagy bántja őket. A legtöbb esetben az ilyen agresszív emberek pl simán belerúgnak macskába vagy kutyába. Egyszerűen nem létezik, hogy valaki mézes mázos kedves ember mindenhol aztán hírtelen ha a párjával van konfliktus akkor átmegy elmebeteg megalázásba részéről..

2023. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként amit a 20-es leírt abban van igazság. Az adott nőről is valamilyen szinten árulkodik, ha állandóan agresszív férfiakat fog ki. Mármint nem beszólni akarok, csak valami révén valószínűleg az olyan férfitípus jön be, akiknél ez hamarabb megvan.. vagy csak nagyon rossz emberismerő az illető.


Szóval szerintem alapból annyi igény kellene, hogy legyen egy nőben, hogy pl nem áll le egy agresszívnak tűnő férfival még akkor sem, ha jó pasi, vagy jó fejnek tűnik.


Én nem vagyok egy incel teóriákat támogató vagy megerősítő személy, de ilyen esetekben, mint amit a kérdező is írt.. hát valami csak megfogta az adott férfiban, amit nyilván nem tudunk mi.. lehet külsőség vagy lehet akár a személyiség is, de én minden leszólás nélkül úgy gondolom, hogy az ilyen szintű agresszivitás felismerhető.


Most az megint más, ha valaki között a szeretet kapcsolat szép lassan utálatba megy át a sok sérelem miatt és mondjuk 2-3 év alatt romlik szarrá a kapcsolat.. az nem az, hogy hirtelen kitör a másikból az agresszív állat.

2023. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
81%
Én meg azt "mondom" hogyha a férfi/nő el van nyomva a kapcsolatban jó ideje akkor egyáltalán nem meglepő, hogy kitör belőle a vadállat. Mert csak nyel és nyel, ő semmibe sincs nézve. Persze valahol az ő hibája is, mert nem kéne tűrni hosszabb ideig. Tehát megint ott kötünk ki, hogy mindkettő hibás valamilyen módon. Nem létezik olyasmi, hogy az egyik hibátlan, ártatlan angyalka míg a másik a földre szállt ördög.
2023. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:

#21 Egyetértek, de hidd el van ilyen, sőt.Mindet kedves, rendes, normális embernek ismeri a környezete, sőt, még a család is áradozik, hogy milyen rendes, de szerencsém van vele, micsoda jó ember, segítőkész, barátságos, stb stb.Az is.

DE.Mikor konfliktus van, az így néz ki.És nem egyszer, nem kétszer tapasztaltam már ezt, sok hasonlóan járt nőt ismerek.

2023. dec. 9. 22:24
 25/57 A kérdező kommentje:

#23 Nyilván így van, de mi számít elnyomásnak egy kapcsolatban?

Én pont azt veszem észre, hogy a legtöbb férfi nagyon nem azzal a mércével mér magának, mint a nőnek.

Mert végső soron a nőnek mindig megKELLENE hunyászkodni, nagy vonalúan sok mindent eltűrni, de ha nem teszi, akkor erre mondja a férfi, hogy ő "el van nyomva".


Ezzel szemben mikor egy nő van elnyomva egy kapcsolatban, az általában tényleges elnyomást jelent.

2023. dec. 9. 22:29
 26/57 anonim ***** válasza:
78%

"Szóval szerintem alapból annyi igény kellene, hogy legyen egy nőben, hogy pl nem áll le egy agresszívnak tűnő férfival még akkor sem, ha jó pasi, vagy jó fejnek tűnik."


Az emberek ezeket titkolják. Minél gázabbak, annál jobban.


Harmadik randin dugni kell, mert különben nem komoly a nő, de 3 randi alatt olyan profilt kell felállítani egy idegenről, amilyenre még az FBI sem vállalkozna.

2023. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
#26 Ez így van.Én olyan nőt is ismerek, aki gyereket vállalt több éves kapcsolatban az addig kedvesrendes pasijával, közös megegyezéssel.Majd mikor terhes lett, közölte vele, hogy vetesse el, mert meggondolta magát és megverte.Pedig előtte sosem volt vele agresszív.
2023. dec. 9. 22:34
 28/57 anonim ***** válasza:
96%

A konfliktus miből ered, mennyiszer fordul elő a konfliktus előtt, hogy mond neked valamit a másik és nem veszed komolyan? Te a veszekedés közepete mit mondasz a másiknak? Mert ilyesmik számítanak. Hogyan személyeskedik? Mennyiszer fordul elő hogy te provokálod a másikat megjegyzésekkel?

Egyáltalán nem lehetséges, hogy nárcisztikus személybe botlasz bele? A hiba a te készülékedben is van még mindig.

És ahelyett, hogy észrevennéd magadat azzal védekezel, hogy más nő is átélte ugyanazt. Én elhiszem, hogy sok a hazug színész és a bántalmazásra hajlamos férfi tényleg. Viszont nem az összes olyan. Miért van az, hogy nem veszed észre, hogy színészkedik? Nemcsak a szívedre kéne hallgatni. Annak vannak jelei ha megjátsza magát valaki. Már az untig elég, hogy a legszebb oldalát mutatja valaki huzamosabb ideig - Túl szép, hogy igaz legyen...

2023. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%

#26


Szerintem az már egy alapból baljós dolog egy férfinál, ha felállít olyan követelményeket, hogy a szexnek meg kell lennie.


Szerintem a szexnek akkor kell meglenni, ha megvan a kölcsönös vonzalom és a vágy, hogy akard a másikat. Ez a harmadik meg negyedik randin annak meg kell lennie, számomra kicsit érthetetlen és hülye dolognak hangzik. Meg az egyéb ilyen hasonló teóriák, hogy költöttél a nőre, szóval mostmár legalább a szex legyen meg stb..



Ezek szerintem kerülendő dolgok, de én férfi vagyok és nem ismerkedem férfiakkal így ti biztos nagyobb rálátással vagytok arra, hogy milyenek és miket várnak el.

2023. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
69%

"Majd mikor terhes lett, közölte vele, hogy vetesse el, mert meggondolta magát és megverte.Pedig előtte sosem volt vele agresszív."


Ez globális. Redditen olvastam végig egy nagyon szomorú threadet, amiben leírták, hogy őt a férjük vagy anyukájukat az apjuk terhesen kezdte el verni. Terhesen teljesen kiszolgáltatott vagy a férfinak, olyankor sokakból előjön az elnyomó.

2023. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!