Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy idő után a férfiak többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idő után a férfiak többsége minimum lelkileg bántalmazó lesz a kapcsolatokban, vagy ez "normális" viselkedés?

Figyelt kérdés

Egy idő után a férfiak többsége szokott ordibálni, mocskos módon sértegetni, őrjöngeni, ha nézeteltérésre kerül sor?Mert eddig én csak ilyet tapasztaltam, sok nő számol be hasonlóról.

Szerintem ez kimeríti a lelki bántalmazás fogalmát.Esetleg ez nem annak számít, hanem csak úgy előfordul?Én már esküszöm nem tudom eldönteni mi számít "átlagos" viselkedésnek.


2023. dec. 9. 20:40
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt még olyan kapcsolatom amiben ne bántottak volna meg soha jogtalanul.
2023. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
97%

Én úgy gondolom, hogy előfordul hogy felemeli az ember a hangját, mert elveszíti a türelmét. A mennyiség és amit mond a lényeg. Mert különbség, hogy azt kiabálja,hogy hagyd már békén, nincs igazad, hallgasd már végig vagy lekurv*zgat.

Az ember nem tökéletes, elszakad a cérna jó sok embernél nemtől függetlenül.

Az baj amikor tényleg bántalmaz verbálisan, manipulál, DE nem mindenegyes megfogalmazott kritika ellened az.

Nyugodtan lehet igaza, illetve részben.

Egyébként nőkben is megtalálhatók bántalmazók ugyanúgy, csak a férfiak nem merik felvállalni.

2023. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
65%

Szomorú ezeket olvasni, de szerintem, ha valakihez tényleg úgy állsz hozzá, hogy próbálod megismerni és próbáltok őszintén állni a másikhoz és nem sérelmekkel teli építeni a kapcsolatot akkor el lehet jutni arra a pontra, hogy meglegyen egymás iránt az önzetlen szeretet. Persze ez nyilván nehéz és az sem opció, hogy mindig cserélgeted a másikat, de igazából.. meg kell tanulni konfliktust kezelni és félretenni az egót, hogy bocsánatot tudj kérni.


Az meg nem opció, hogy olyan mellett maradj aki szándékosan szól be, hogy ne legyen önbizalmad. Ez egyébként is ilyen incel/pua teória vagy taktika, hogy így kellene bánni a nőkkel.

2023. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
71%

10: Én egyedül maradtam. De ez sem jobb igazából, csak máshogy rossz. Nem vagyok bántalmazva, és ez óriási dolog, ingyen cseléddé téve sem, és még számos mást megúszok ezzel, cserébe a lehetséges pozitívumoktól is elesek.

4

2023. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván konfliktus meg ilyesmi biztos, hogy lesz előbb utóbb, ezért írtam, hogy meg kell tanulni félre tenni az egót. Szóval más egy konfliktus, mint az, hogy szándékosan bántani akar.. mint amit írt a 12-es is.
2023. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
74%
Úgy figyeltem meg, hogy a flegmázás és figyelmmegvonás az alap, miután megszokta, hogy vagy neki. A fizikai bántás jóval kevesebb lehet, inkább aláásni az önbecsülést más nőkkel flörtölés alig titkoltan (direkt bnő előtt) annál inkább, de kinek mi. Sajnos a nők is többet engednek meg maguknak miután megszokottá válik minden, de a bántalmazás jóval kevesebb.
2023. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
95%

"Egy idő után a férfiak többsége minimum lelkileg bántalmazó lesz a kapcsolatokban, vagy ez "normális" viselkedés?"


Ha nem tudod a különbséget a veszekedés és bántalmazás formái között az baj. Fejleszd önmagad és legyen jó emberismereted.

2023. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
80%

Tegnap asszem volt itt egy kérdés ami arról szólt, hogy proli-e az exe miután nem akar tovább vele maradni. Dühében volt neki egy kissé vulgáris megjegyzése. Viszont a kérdező a kapcsolatban nem úgy viselkedett ahogy egy felnőtt embertől elvárható pedig nő.

Nem igaz, hogy mindenegyes férfi rád telepedik, kihasznál, megver, lehord, rosszat akar neked. Jól kell tudni választani. Aki eleve rosszul áll az ellenkező nemhez miért várja el, hogy hozzá szépen visszonyuljon valaki? 🤔

2023. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:

#15 A konfliktuskezelés tapasztalataim szerint ott merül ki, hogy a férfinek megsértődik az egója, és nem az, hogy felemeli a hangját, hanem ordibál.De úgy, hogy az erek kidagadnak a fején.Én már ilyenkor nem szólok, mert nem is hagy szóhoz jutni, ha kérem, hogy ne ordibáljon velem, annál jobban üvölt, jön utánam, személyeskedik, mocskolja a személyemet.Ilyenekre gondoltam.

Ez szerintem nem konfliktuskezelés.Az a baj, hogy sokaknál ez az alap egy idő után.

2023. dec. 9. 21:36
 20/57 anonim ***** válasza:
88%

Nem alap egyáltalán. Egyébként azt nem tudjuk, hogy te mivel idegesítetted fel. Most ha te bele állsz a másikba, te tiszteletlen vagy vele ő is megteheti.

De elgondolkodtató, hogy egymás után kifogtál olyan típusú emberkéket. Ez arra utal, hogy nincs jó ember és önismereted.

Úgyhogy nem ártana behúzni a hiányosságaid. Nem azt hinni, hogy alap, mert nem az.

2023. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!