Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van társkeresésnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Első sorban férfiak véleményére lennék kíváncsi.

Ha társkeresőn kölcsönös a szimpátia és "párba álltok" miért nem írtok rá az adott nőre?

Bevallom én eddig mindig kezdeményeztem ha egy nap után még mindig nem írt a másik de nőként kezdem unni, hogy nekem kell folyton szóval tartani a másikat és kezdeményezni.

Gondolom azért nem írnak mert van másik opció de talomban tartani mi értelme? Mindig elvesztem az érdeklődésem így a férfi iránt.

28N



2023. júl. 16. 13:53
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

5 vagyok, én örültem, ha beszélt velem valaki, fura világ van, külsőségek miatt dobnak valakit....ahelyett, hogy örülnének, valakivel összhangban vannak, meg jókat beszélgetnek.

Meg egyszerre 10 emberrel dumálnak....ez is kissé magas nekem.

2023. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

11


Hát egy társkeresőn értelem szerűen a külső fog meg elsőként mivel csak képeket látsz a másikról.

Én is csak azt "szívezem" húzom jobbra aki külsőre tetszik, hisz még nem ismerem. Persze aztán ismerkedés közben dől el kijövünk e egyáltalán egymással.

2023. júl. 16. 14:51
 13/46 anonim ***** válasza:
#9 én is és pont ezért megy nekem is nehezebben a netes ismerkedés, mert a szétfilterezett pcsákkal nem tudjuk felvenni a versenyt. Élőben viszont nekem pl. tök könnyen megy, egy szórakozóhelyen leszólít egy este alatt akár 6-7 pasi is, és többségében jók. Engedd el a netes ismerkedést, ha élőben jobban megy, csak járj olyan helyekre, ahol lehet is ismerkedni.
2023. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

13


Én sűrűn nem járok el itt vidéken nem is nagyon van hova, szóval társkeresőn ismerkedem.

2023. júl. 16. 15:40
 15/46 anonim ***** válasza:
Hát akkor kénytelen leszel felturbózni a képeidet, ez sajnos erről szól.
2023. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
69%
Gondolj már bele, ha annyira energiát nem tesz beléd a férfi, hogy rád köszönjön, szerinted sikered lesz, azért mert te kezdeményezel? Én is néha ráköszöntem férfiakra, de egyszer nem lett belőle érdemi beszélgetés. Ha akarnának, írnának. Tudom, hogy lelombozó, de inkább ikszeld ki őket 1 nap után, és ne filozofálj azon, hogy miértnemmiértnem ír és tart mégis matchelve.... ezer oka lehet, nem tudod, a lényeg, hogy nem fog foglalkozni veled. Legtöbb amit tehetsz magadért, hogy még energiát se fecsérelsz erre. Majd aki szeretne ismerkedni, ír.
2023. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Nem érdemes mást mutatni, mint a valóság. Mert akkor meg a személyes találkozó lesz csalódás. El kell fogadni, hogy annyi erdeklodod van, amennyi. Ebből kell választani.
2023. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

Írtam ha egy napig nem ír már nem is érdekel általában letíltom.


Mit turbózzak fel a képeimen? Hagyjuk már ,másnak mutassam magam esetleg filterezzek magamnak kacsaszájt? Nem fogok.

És nem az a bajom, hogy nincs akitől kapok egy "szivet" , "likeot" mert mindig ők azok akik elsőnek jobbra húznak hanem az, hogy nem mernek írni vagy tényleg talonban tartanak.

Tudom régimódi felfogás de valahogy annyira pozitív tud lenne ha a pasi kezdeményez párba állás után.

2023. júl. 16. 16:15
 19/46 anonim ***** válasza:
Nem azért nem írnak, mert nem mernek. Ezt felejtsd el. Aki akar, az írni fog. A többi meg felejtős.
2023. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
Márpedig a felturbózott kacsaszájúnak írogatnak. Csinálj egy álprofilt szétfilterezett képekkel és majd meglátod.
2023. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!