Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szír, baj?

Figyelt kérdés

A pasim szíriai és igazából sosem találkoztam hasonlo pasival a magyarok kozott… nagyon kedves erzelmes velem igazan imad es ha elmegyunk valahova rendesen ideges lesz ha fizetni akarok. Nekem ez eleinte fura volt mert nem ilyen pasikat ismertem es feltem hogy majd hozzamvagja a vegen hogy adjam vissza a penzt vagy ilyesmi. De sose volt ilyen, viszont nem akarom kihasznalni neha jol esne ha en is fizethetnek.


Igazabol van valakinek velemenye arab ferfiakrol? Az olyan valaszok hogy majd rabszolganak tart stb nem erdekelnek mert nem olyan tipus. Teljes szivevel szeret, sosem mondott egy rossz szot nekem mindig dicserget es nem is ertem miert… en nem tartom magam olyan jonak. Vagy csak nem ilyenek a magyar pasik nem tudom.


23/L (ő 28)



2023. jún. 23. 23:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem menekülj, habibi..
2023. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
30%

20, ennek viszont semmi köze a származáshoz, a világon mindenhol, minden kultúrában ez a hozzáállás:D A magyarok is pontosan így gondolkodnak.


Egyébként hogy szakadt így hirtelen a kérdésre ez a sok M1en nevelkedett jószág? Láthatóan csak a plakátokról tájékozódnak a világ többi kultúrájáról:D

2023. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
22. Nagy a keserűség az országban , oszd meg és uralkodh zajlik.
2023. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
együtt vagytok még?
2023. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Igen 😊
2023. nov. 30. 00:01
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem baj ha jól viselkedik veled továbbra is.
2023. nov. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Amíg nem robbant fel semmit, addig nincs baj.
2023. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Elotte bezzeg nem jottek ve a sotetebb boruek ..
2023. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!