Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szír, baj?

Figyelt kérdés

A pasim szíriai és igazából sosem találkoztam hasonlo pasival a magyarok kozott… nagyon kedves erzelmes velem igazan imad es ha elmegyunk valahova rendesen ideges lesz ha fizetni akarok. Nekem ez eleinte fura volt mert nem ilyen pasikat ismertem es feltem hogy majd hozzamvagja a vegen hogy adjam vissza a penzt vagy ilyesmi. De sose volt ilyen, viszont nem akarom kihasznalni neha jol esne ha en is fizethetnek.


Igazabol van valakinek velemenye arab ferfiakrol? Az olyan valaszok hogy majd rabszolganak tart stb nem erdekelnek mert nem olyan tipus. Teljes szivevel szeret, sosem mondott egy rossz szot nekem mindig dicserget es nem is ertem miert… en nem tartom magam olyan jonak. Vagy csak nem ilyenek a magyar pasik nem tudom.


23/L (ő 28)



2023. jún. 23. 23:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
38%

Felőlem aztán azzal és úgy ba**od el/szét az életed, akivel és ahogy csak akarod!

Én meg majd aztán popcornt zabálva megnézlek a híradóban téged is, hogy megint macsétával kaszabolt le valakit egy barom iszlamista vadállat, mert féltékeny lett, hogy más is a nőjére mert nézni, aki kivillantotta a bokáját a hosszúszárú nadrágjából...

Beteg egy világ ez már, én mondom!

-.-

2023. jún. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
67%
Én konkrétan leszarom. Nem az én problémám, hanem a tiéd. 🤷‍♀️
2023. jún. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked jó az, hogy a tulajdona leszel, nélküle ki se léphetsz a lakásból, nem állhatsz szóba más férfival rajta kívül, akkor nem baj.
2023. jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
76%
Baj, igen. De a te bajod.
2023. jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
75%
Eléggé furcsa, de idővel megismered és kiderül, hogy a sok bók, érzelem és miegymás nem más mint egy álca. Ez nem feltétlenül rossz, ha neked megfelelő lesz mi a probléma?
2023. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Miért lenne álca? Németorszagba lakik mar 8 eve nem ilyen durvan ragaszkodo az iszlam hagyomanyokhoz, eleg modern gondolkodasu… nem hiszem hogy a tulaja lennek
2023. jún. 24. 10:18
 17/28 anonim ***** válasza:
53%
A tulaja valóban nem leszel. Ő lesz a tiéd.
2023. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
31%

"Az olyan valaszok hogy majd rabszolganak tart stb nem erdekelnek mert nem olyan tipus."


A helyi magyaros barnák közül bezzeg nem választottál eggyet sem , de a külföldi ismeretlen akiről alig van valami ismereted az bezzeg jó.. Hát persze gondolom valami gazdag család sarja..úgy más.. sokan belefutottak ebbe , hogy kedvesek amíg ki nem jön a vére és onnantól a hazai indiánok kis ártalmatlan gyereknek tünnek majd.

2023. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
76%
Semkit sem számít hogy 8 éve Németorszagban lakik de majd megtudod.
2023. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Én két éve élek párkapcsolatban, szintén arab a párom (igaz, nem szír, hanem tunéziai). Ő is lazábban veszi az átlaghoz képest, iszik néha alkoholt, megkóstolta a disznó húst, van szexuális életünk, stb. Alapvetően egy kedves, jó ember.


Azt viszont aláírom, hogy van egy ilyen "beetetés" fázis, amikor a világ legcukibb, legromantikusabb embere. Aztán ez majd idővel elmúlik. Én erre konkrétan rá is kérdeztem, az volt a válasz, "minek, ha már megfogtalak"... 😅 Szóval náluk ez így szokás, el kell adni magukat, utána látod majd meg az igazi énjét, amikor pár hónap múlva már túljutottatok a kezdeti fázison.

2023. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!