Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szír, baj?

Figyelt kérdés

A pasim szíriai és igazából sosem találkoztam hasonlo pasival a magyarok kozott… nagyon kedves erzelmes velem igazan imad es ha elmegyunk valahova rendesen ideges lesz ha fizetni akarok. Nekem ez eleinte fura volt mert nem ilyen pasikat ismertem es feltem hogy majd hozzamvagja a vegen hogy adjam vissza a penzt vagy ilyesmi. De sose volt ilyen, viszont nem akarom kihasznalni neha jol esne ha en is fizethetnek.


Igazabol van valakinek velemenye arab ferfiakrol? Az olyan valaszok hogy majd rabszolganak tart stb nem erdekelnek mert nem olyan tipus. Teljes szivevel szeret, sosem mondott egy rossz szot nekem mindig dicserget es nem is ertem miert… en nem tartom magam olyan jonak. Vagy csak nem ilyenek a magyar pasik nem tudom.


23/L (ő 28)



2023. jún. 23. 23:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%
Nekem nem baj.
2023. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
52%
2023. jún. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
WIM fájl
2023. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

Szír haveromnak pont most volt az esküvője.

Elég hm... érzelmi ember:D könnyen felkapja a vizet viszont könnyen is bocsát meg, mély és erős módon tud kötődni mind barátaihoz, mind a párjához.

Bizonyos szempontból olyan mint az olaszok, csak nem olyan hangos és nem mamaközpontú:D


A kérdés az, hogy muszlim-e vagy sem. És ha igen, mennyire tartja a hagoymányokat. Mert nem enni disznót egy dolog. Nem inni alkoholt még pozitívum is ebben az országban, ahol a népesség egynegyedének alkoholproblémái vannak.

De azért nem árt kitapasztalni mennyire akar kontrollálni a kapcsolatban, erre ugyanis a legtöbb ilyen szenvedélyes pasi hajlamos. Nem a szírsége miatt, hanem a vérmérséklete miatt. Mint írtam, kb olyanok, mint az olaszok vérmérsékletben.

2023. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Koszi 4-es igen muszlim, en valahol orulok is neki mert pl en nem iszok nem dohanyzok es a diszno hust sem szeretem xd viszont felek kicsit hogy kontrollalni fog kesobb. Pl elmentunk strandra itt magyarorszagon es kb par napig vettem ra hogy ez itt normalis es bikinibe leszek en is. Felt hogy mindenki engem fog nezni persze mondtam neki hogy senkit se fog erdekelni xD aztan rajott hogy igy volt es a magyar pasik ram se neztek… kb 1-2 arab ha ramnezett nem tudom miert nekik tetszek pedig meg szoke se vagyok.
2023. jún. 24. 00:05
 6/28 anonim ***** válasza:
53%

5, na, akkor úgy tűnik tud engedni, ami jó jel.

Amit még érdemes kipuhatolózni, hogy hogy viszonyul a pénzhez, pénzmegosztáshoz, ahhoz, hogy egyedül (avagy a barátnőiddel) elmész ide-oda, akár hétvégézni, illetve a házimunkához.

Ha ezek okésak, szerintem nincs félnivalód.


A közhiedelemmel ellentétben az iszlámban egyébként elég jó dolga van a nőnek. De persze számunkra ettől még kultúridegen, ráadásul éppúgy ahogy az európaiak alternatív módon képesek értelmezni a kereszténységet, úgy az iszlámot is képesek még azok is kicsit máshogy gondolni, akik elvileg művelik, követik.

Magyarul: Attól van az idealizált muszlim, meg van a valós muszlim, aki befogja a saját szemét alkohol ivás közben, mondván Allah úgy nem látja. Azt kell kipuhatolózni, hogy melyik felé hajlik emberünk.


Illetve azt sem árt egyeztetni, hogy hol terveznétek az esetleges közös jövőt. Mármint melyik országban. Mert bizony elhagyni Európát nem épp egy jó deal.


Amúgy ha a bikiniről meg tudtad győzni, azt is átbeszélheted vele, hogy nem muszáj ám mindig neki fizetnie. Köszönöd szépen, nagoyn kedves, és ha 3ból 2x ő fizet az belefér ha annyira ragaszkodik hozzá, de a harmadiknál fizess te. Vag ymindneki a magáét.

2023. jún. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%

A világon semmi sincs ingyen. Ha "nem enged" fizetni, akkor helyette majd elvár mást. Kiszolgálást, azt, hogy tudd a helyed a kapcsolatban, azt, hogy ne mondj nemet, stb. Olyan nem igazán létezik hogy valaki sziklaszilárdan hisz a nemi szerepek azon részében amikben neki kell a másik alá rendelnie magát (és nem is hajlandó ebben kompromisszumra) abban viszont nem hisz, hogy a társának is alá kell rendelnie magát az élet más területein.


De te ismered a párodat, lehet hogy normális ember... Plusz remélem tudsz is figyelni az intő jelekre, szóval ha tényleg kétes az alak, akkor nem maradsz életed végéig egy olyan kapcsolatban ahol pl napokig kell kuncsorognod, hogy felvehess egy bikinit.

2023. jún. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Ebből előbb esküvő majd válás lesz, borítékolom.

Minden addig lesz szép és jó mig meg nem szerez. Utána ő dirigál.

2023. jún. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

"kb 1-2 arab ha ramnezett nem tudom miert nekik tetszek pedig meg szoke se vagyok"


Nem nekik tetszel, te hülye, csak nem értik, a pasid miért ilyen elnéző veled. Garantált, hogy ez meg fog változni. Attól, hogy szeret, még a kultúrája nem változik meg. Vagy szerinted egy arab, szír stb. nőt se szeret a férje? Dehogynem, de attól még a nő tulajdon szerintük. De majd megtudod.

2023. jún. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
56%

Igaz a népi bölcsesség.


Szír-szar

2023. jún. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!