Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy szír srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy szír srácot, azt hiszem szerelmes vagyok belé. Mennyire mások a hagyományaik?

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék erről.

Magyarországon él, és nagyon intelligens...


2016. febr. 29. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindig is itt élt? Itt született? Esetleg akkor jöhetne szóba nálam.
2016. febr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lol
2016. febr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
László Petra te vagy az ? ;)
2016. febr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2016. febr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Én a helyedben nagyon megfontolnám, hogy mihez kezdesz vele. Még ha Magyarországon is született, és teljes mértékben asszimilálódott a kultúránkba (amit egyébként kétlek) akkor is mások a gyökerei, feltehetőleg a családja már nem magyarországi születésű, bizonyára kapcsolatban áll külföldi rokonokkal is. Az arab/palesztin kultúra pedig teljesen máshogy értékeli a nők szerepét a társadalomban. Ne menjünk bele a részletekbe, a lényeg hogy ott nincs ez az egyenlőség dolog. Hiába él itt a srác, szerintem az otthoni nevelés eredményeként nem ugyanolyan képe lesz a világról, mint egy közép-európainak. Nem árt vigyázni tehát.
2016. febr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Zsohár Zsuzsa, maga az?


Amúgy ne vidámkodj, otthon van az igazi feleségee - meg 3-4 puja amiről nem mesél. Amúgy ráfaragsz, ha cak az álampolgársághoz akar így könnyebben hozzájutni.

2016. febr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vannak köztük is kivételek, ez így van, hogy teljesen más kultúra stb, de vannak olyan arabok, akik ezt nem veszik véresen komolyan és igen is be tudnak illeszkedni. Tudom, mert apum is szír.
2016. febr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#7


Öregapám meg a mongol lovasság tagja volt.

2016. febr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát csadort vehetsz pl. :D


Szóval eléggé eltérőek a dolgok!

2016. febr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ismerd meg és majd kiderül minden. Van, aki tartja a hagyományokat és/vagy a vallást, van aki nem. Szóval csak járj nyitott szemmel.
2016. márc. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!