Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy csajba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy csajba és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész hogy el mentünk buliba, haverom el hívta egy csaj barátját, és nagyon jól el bulizgattam a csajjal. Iszogattunk, beszélgettünk, nevetgéltünk majd el csattant egy csók. És ki mentünk a sátor mögé majd tovább csókolóztunk, (mivel először csókolóztam így a csaj észre ette). Na nem is ez a lényeg hanem az, hogy a csaj azt mondta "ne lepődjek meg ha másnap nem emlékszik semmire" (mert ugye ivott)

És hogy nem rég szakított a pasijával így nem akar hosszú távú párkapcsolatot. De én nagyon beleszerettem, és nem akarom hogy csak ennyi legyen. Nem tudom mi legyen, Facebookon rá írjak-e vagy ne. Nem akarok nyomulós lenni... Légyszíves segítsetek! Mit tegyek?



2015. szept. 13. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
tiszteld meg azzal,hogy nem ugy hivod hogy csaj hanem ugy hogy lány,ennyi tisztelet minden hölgynek jár;) 16/F
2015. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es te mi a francot keresel a felnőtteknél? Amúgy meg nincs igazad, nem tiszteletlenség csajnak hívni. Vagy, ha téged pasinak hív egy csaj, akkor rácsapsz a nyelvére? (a farkaddal xD)
2015. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj le,és gondolkodj!Azok alapján,amiket a csaj mondott,nyilván nem valami komoly,így nem is várhatsz tőle túl sokat.Elcsattant egy csók,tetszik neked,oké,de ez még közel sem szerelem.Rajongsz érte,de valójában nem is ismered,és semmi olyasmi nem történt köztetek,ami alapján azt mondhatod,hogy ez részedről szerelem.Viszont ha nagyon hiányzik,akkor nyugodtan írhatsz neki pár sort.Te vagy a pasi,kezdeményezz!Innentől már csak rajta múlik.Egyébként pedig,ne éld azért nagyon bele magad,mert nagyot csalódhatsz.Tartsd észben mindazt,amit neked mondott.
2015. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést! De a haveroknak mindig azt mondom egy "lány"-ra hogy csajszi, és ebből most a "csaj" szó ugrott be először.
2015. szept. 13. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es És TE mit keresel a felnőtteknél?:D

Nem az egyes vagyok, de a farkas kijelentés sem hangzik épp felnőttesnek :D

Kérdező, szerintem nem érdemes vele foglalkoznod. Egyrészt megmondta hogy nem akar kapcsolatot, és ez korrekt dolog volt részéről. Másrészt, nem hiszem, hogy tanácsos olyan lánnyal kezdeni aki annyira leissza magát hogy másnap ne emlékezzen rád o.o

2015. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!