Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy szír srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy szír srácot, azt hiszem szerelmes vagyok belé. Mennyire mások a hagyományaik?

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék erről.

Magyarországon él, és nagyon intelligens...


2016. febr. 29. 19:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#8: A legkevésbé sem tud meghatni, hogy te mit hiszel és mit nem, őszintén szólva magas ívből tojok rá, attól még a tényen nem változtat, miszerint apum szír.


#9: Őszinte gratulációm, nagyon büszke lehetsz magadra! Hogy lehet így emberekről beszélni? Undorító. Mikor azt hiszem nincs lejjebb, mindig jön valaki hozzád hasonló kultúrlény, aki rácáfol...

2016. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja és csadort sem kötelező felvenni, soha életemben nem volt rajtam, se anyumon, nem hogy itt Magyarországon nem, még kint sem. Nyilván arab nőknél ez a normál, de az, hogy összejössz egy arab férfival egyáltalan nem egyenlő azzal, h csadort kell felvenni.
2016. márc. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12


Kamuzzál csak, a hipszter haverok majd fizetnek egy kört a menő sztoriért. Sőt, akkor már anyád kamuzd be izraelitának, a testvéred melegnek/transzszexuálisnak és máris te leszel a multikulti álom.

2016. márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#14: Neked meg mégis mi a franc bajod van?! Mi annyira hihetetlen, abban hogy arab az apám? Képzeld, mondok még egy nagyon meglepő dolgot: mások is vannak, akiknek arab az apujuk vagy anyujuk. Sőt ismerek az egyetemen egy félig kubai lányt, szinten apai részről, nyilván az is csak kamu, ugye..? Vicc.

De már mondtam, azt hiszel, amit akarsz, semmit nem nyom a latba, de megköszönném, ha ismeretlenül nem neveznél hazugnak!! Foglalkozz inkább a saját dolgoddal.

2016. márc. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#15


Bizonyítsd be!


"öeeöeöeööe"


Naa ennyit erről. Nem tudod bizonyítai vagyis akármit hazudhatzs. Nekem nagyapám maffioso a városban, nagyanyám a Roxfortban tanított mint főboszorkány, nagybátyám rablórömizett Sztálinnal, apámat kettévágták de túlélte, anyám meg elsétált Japánig gyalog.

2016. márc. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tudod úgy viszonyulni egy dologhoz, hogy tök mindegy mit mond a másik az biztosan hazugság, mert hát úgy sem tudja bizonyítani... Elég szánalmas hozzáállás, pláne itt a különböző fórumokon. Ennyi erővel minden kérdésbe bele lehet kötni és ráfogni, hogy kamu, de mi értelme? Nyilván van, aki kamuzik, de én nem mondtam semmi hihetetlen és képtelen dolgot, nem értem mit kell ezen fennakadni, de nem is erdekel.


Igazából, de, már hogyne tudnám bizonyítani, épp elég, hogy itt alszik a mellettem lévő szobában, de kérdem én: mégis ki vagy te, hogy én neked bármit is bizonygassak? Milyen alapon várnád ezt el itt bárkitől is? Ha érdemben nem tudsz hozzászólni a témához, már pedig látszik, hogy nem tudsz, akkor szerintem fogd a "mindenkikamuzik" hozzáállásod és görgess tovább, mindenki úgy járna a legjobban, mert szokás szerint épp az okoskodik és kötözködik, akinek köze nincs a témához.

2016. márc. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
8%
Biztos, hogy kamuzol. csak kérdés kinek akarsz felvágni? Itt nincsenek hipszterek.
2016. márc. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#18: Hát látod, hogy milyen féreg emberek léteznek.. Én is hosszabb kihagyás után néztem fel ide, de semmi nem változott. Szégyen.


#17: Jól van, most már rájöttem, hogy troll vagy, ráadásul a rosszabbik fajta, szóval győzködd még magad, arról hogy hazudok, hátha a végén sikerül elhinned, mert engem még nem győztél meg. :D

2016. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!