Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A harmincas, negyvenes nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmincas, negyvenes nőket tényleg sokszor kidobják váratlanul egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Nemrég egy baráti beszélgetés során felmerült a téma, és többen is állították, hogy az a férfi, aki megteheti, 35-40 évesen már simán dobja a párját akkor is, ha évek óta együtt voltak. Egy fitt, jó passzban lévő negyvenhez közeli pasi azt látja, hogy még 5-10 év simán előtte van amikor válogathat, és ez alatt inkább huszonéves lányokkal akar együtt lenni, nem a párjával, aki már közel sem néz úgy ki, mint 5-10 éve. Megkomolyodni, családot alapítani főleg nem.


Ez tényleg jellemző forgatókönyv, mik a tapasztalatok? Ebben a korban a nőknek tényleg van okuk aggódni, hogy simán lecserélik őket fiatalabbra, szebbre?


2022. júl. 20. 16:53
 61/103 A kérdező kommentje:
Értem, elég vegyesek a tapasztalatok. Hát írnám, hogy sajnálom a nőket, de igazából fiatalabb korban meg ők vannak aránytalan előnyben társkeresés terén, tehát így viszonylag kiegyenlítődik a pálya hosszú távon. Nincs ezzel baj.
2023. márc. 11. 17:31
 62/103 anonim ***** válasza:
87%
Kerdezo, miert is sajnalnad a noket?
2023. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem az ilyen kérdésekben, hogy az világos, hogy a nőkbe akarsz belerúgni, de nem veszed észre, hogy közben saját magadat is seggberúgod, mert azt mondod, hogy a férfiakat csak a külső érdekli. Nem képesek a szerelemre, szeretetre, elfogadásra, kitartásra, türelemre... csupa olyan tulajdonságra, amit a "csúnya, de rendes" férfiak magukénak vallanak.
2023. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 anonim ***** válasza:
27%
Engem nem dob ki egy görény férfi sem ,előbb szakítok én inkább . Többet ez nem fog megtörténni
2023. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 anonim ***** válasza:
62%
Én sem értem a kérdezőt. Ha hivatalos adatok szerint a válásokat nők kezdeményezik nem férfiak, márpedig ez a statisztika pontos, nem gyakoris véleményeken és környezetben érő benyomásokon alapul. Akkor hogyan jön az a konklúzió, hogy ó szegény nők, hát akkor tényleg hogy kidobják őket!?
2023. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 anonim ***** válasza:
77%
Én is pont ezt nem értettem:D
2023. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
Sok Rollot nézel kérdező? Válaszolj a kibaxott kérdésre
2023. márc. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim ***** válasza:
Valóban, ahogy én is írtam korábban, a nők kezdeményezik a válások többségét. Viszont valahol a kérdezőnek is igaza van. Ezek a kidobások rendszerint a válások utáni kapcsolatokra jellemzőek, ahol a nő, ha már egyszer újra szingli, fiatalítani akar. Vagy eleve ezért indította a válást is. Sok 25-30 éves férfi megy bele így kapcsolatba egy 35-40 éves nővel. Ezek a kapcsolatok szoktak aztán idővel úgy véget érni, hogy itt viszont a férfi dobja a nőt, mikor ő családot szeretne, a nőnek pedig vagy van már gyereke és nem akar többet, vagy már nem is lehet neki. Itt nincs házasság, nincs hivatalos kapcsolat, így papír és statisztika sincs róluk.
2023. márc. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 anonim ***** válasza:

"Itt nincs házasság, nincs hivatalos kapcsolat, így papír és statisztika sincs róluk."

Ezért lehet a levegőbe beszélni erről. Én például abszolút nem látom a saját környezetemben ezeket az általad felvázolt kapcsolatokat, a fiatal-középkorú férfiakat összejönni a gyermekes 30-as vagy idős nőkkel ilyen ideiglenes módon, főleg ahol jellemző lehet, hogy csak a nőket dobják egyoldalúan. A statisztika adott, erről meg azt mond minkenki úgy látom ahogy a szája íze szerint szeretné, hogy legyen. Nos ha valakinek jól esik arról fantáziálni, hogy a nőket tömegesen kidobálják, akkor egészségetekre. Erre mit lehet mondani?

2023. márc. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 anonim ***** válasza:
En sem latok ilyen kapcsolatokat tomegevel. Honnan veszed, hogy sok ilyen kapcsolat van?
2023. márc. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!