Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincas és negyvenes nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas és negyvenes nők! Nektek mennyire jönnek be a fiatalabb, mackós pasik?

Figyelt kérdés

2019. jún. 21. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg a kevésbé mackós pasik?
2019. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Mennyiből tartana odafigyelni az étkezésedre és egy kicsit mozogni?

Ja ehhez lusta vagy, oké, de akkor ne is várj csodát.

2019. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Semennyire.
2019. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Nekem bejönnek a mackósak,de a külső csak egy dolog nyilván sok más dolog is számít.

31/N

2019. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Egyáltalán nem jönnek be. Én nem vagyok egy sovány alkat, de a magas, vékonyabb srácok tetszenek.
2019. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Rólam sem mondaná meg a többség, hogy rendszeresen kocogok hetente, meg bringázok, túrázok, mert nem vagyok izmos, mondjuk mackós sem igazán. 190 cm vagyok és 108 kg. Szóval, majd ha a nagydarab cula nő itt, aki írt, fut mellettem 5:25 perc/km tempót tartósan, akkor szeresse a vékony faszikat. 😊
2019. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is rendszeresen úszok, bringázok, túrázok. Viszont pajzsmirigy-gondom van. Sajnálom, hogy sokan azt hiszik, hogy lusta vagyok, meg zabagép.
2019. jún. 21. 22:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi a fityfenét kezdjek egy fiatal gyerekkel?

B+ a 30-40éves elvileg felnőtt férfit is csoda, hogy nem kell pelenkázni, max dolgozni tud elmenni, ezen túl másra nem jó.

Az meg, hogy mackós nem mackós már csak részletkérdés...

2019. jún. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiatalok bejönnek,de a macik nem.
2019. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!