Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki huszon-harmincas nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki huszon-harmincas nők tőlük legalább 3-5 évvel, vagy néha még többel fiatalabb férfi iránt érdeklődnek, azok mit gondolnak? Tartós kapcsolatot akarnak egyáltalán? (Amikor úgy tűnik igen)

Figyelt kérdés

Tavaly 22 évesen voltam egy 28 éves nővel, aki eléggé odáig volt értem és 4-5 hónapig végülis együtt voltunk, nagy édes, szerető, belezúgós dolog volt az egész, kb párként együtt. Volt tavaly egy másik 28 éves is, akivel társkeresőn ismerkedtem meg, de a távolság miatt végül nem lett semmi.

Most pedig egy 25 (mindjárt 26) évessel ismerkedem, akivel már az első randin csókolóztunk.


Olyan szempontból nem értem például, hogy ezek a nők gondolom pár éven belül gyereket szeretnének, családot alapítanának (amíg biológiailag időben vannak hozzá), miközben én meg úgy 30 alatt nem akarok családot. Úgy mondom hogy jó velük is lenni ha összeillünk és tetszenek (kortól függetlenül), meg lehetünk egymásba szerelmesek, lehet valami kapcsolatunk, csak nem értem hogy az ilyenbe milyen jövőképet vizionálnak be. Mert lehetne egy tippjük arról, hogy nem együtt fogunk majd megöregedni.

Amúgy általában a 17-23 éves lányok vannak elsődlegesen az érdeklődésemben.

23/f, egyetemista


2017. ápr. 11. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte 5-6 év nem olyan sok, és a szerelem meg egy kapcsolat tartóssága nem a koron múlik. Korodbeli lányokban is csalódhatsz, azzal sem biztos, hogy együtt fogtok megöregedni,.
2017. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

"Olyan szempontból nem értem például, hogy ezek a nők gondolom pár éven belül gyereket szeretnének, családot alapítanának (amíg biológiailag időben vannak hozzá), miközben én meg úgy 30 alatt nem akarok családot."


Rosszul gondolod, ez maximum az anyjukra volt igaz. A mai nők legalább 40 éves korukig még "fiatalnak" érzik magukat, "élni akarnak", "nem szeretnének elköteleződni", és tulajdonképpen azt az életmódot szeretnék folytatni, amit kamaszkoruk óta csinálnak (bulika, fesztiválok, iszogatás).

2017. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván mindenki tartós kapcsolatot keres elsősorban,de az csak bizonyos idő után derül ki,hogy egy adott személlyel-jelen esetekben veled-lehete-e,megéri-e tartósat kezdeni.Nem biztos,hogy mindenki rögtön gyereket akar,mostanában egyre többen szülnek 40 felett is (teljesen egézséges)babákat,körülöttem is.Azt meg hiába tervezi el valaki,hogypl.30 évesen családot alapít,ha 29 évesen vége lesz e

egy komolynak ígérkező kapcsolatának.És lehet,hogy évekig nem találsz senki,akivel komolyra fordulna.Tehát ez lottó.De én simán el tudnék képzelni komoly kapcsolatot,házasságot is egy 18-23 éves férfival. És 30 körül is el tudom magam képzelni egy 24-27 éves férfival.

25/N

2017. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden pasi 30 felett akar gyereket, és nem minden nő akar fiatalon anya lenni. Én még pár évig biztos nem szeretnék szülni (32 vagyok), majd 37-38 éves korom körül. Mindig fiatalabbakkal voltam együtt. És mindegyik komoly kapcsolat volt.
2017. ápr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért egy 26 éves lány és egy 23 éves srác között mi olyan nagy különbség?


3-5 év az szerintem nem nagy kunszt, a gyerektervezés meg nem feltétlenül korhoz, hanem érettséghez van kötve...

Az én párom pl már most, 28 évesen is ha rajta múlna, már lenne gyerekünk. Míg én 26 évesen nőként még pár évet azért várok vele..


Mondjuk én sosem akartam fiatalabb pasit, korombelit, pár évvel idősebbet inkább, és egyáltalán nem a gyerektervezés miatt, mint látható, hanem mert nagyobb valószínűséggel érettebb.

- De kivételek mindig vannak, fogott már meg egyszer 2 évvel fiatalabb is ennek ellenére.


Plusz a kapcsolathoz aló hozzáállás sem kor kérdése:

láttam én már 35 éves férfit, aki minden héten bulizni és inni jár kapcsolat mellett, család terv 0, gyerekes és sértődékeny a kapcsolataiban mint a sz*är, hiszti megy ezerrel. Konfliktus kezelés megint csak 0.

Ezekkel sem lehet tervezni komolyan, míg húszon évesen azért már van, akivel igen.


Mint mondtam, ez nem kor, hanem személyiségfüggő.

26N

2017. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!