Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy harmincas férfi bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy harmincas férfi bármit megtenne velem, amit hagyok neki, tök mindegy, hogy van felesége? Hülye vagyok ha azt hiszem, hogy ő tényleg csak barátkozni akar, és majd pont ő fog leállítani ha elkapna a hév? 18/L

Figyelt kérdés

A sulinkba van felnőtt képzés is, és onnan ismerem ezt a pasit. Tök jó fej, mindig el tudunk beszélgetni. Gyakran flörtöl velem, és mindig mondogatja, hogy ha fiatalabb lenne és nem lenne házas, akkor többet is akarna tőlem. De nyilván ilyen körülmények között nem fog rám hajtani. Én viszont kezdek teljesen oda lenni érte, amit nem tud, és remélem nem is fog rájönni.

Igazából egyre többet beszélgetünk, és még ha folyton bókol is, meg a közelembe van, mindig végigsimít a vállamon, valahogy még se érzem azt hogy "rosszat" akarna tőlem, mert eddigi tapasztalataim alapján jó emberismerő vagyok.

Viszont most sulin kívül is akar találkozni. Azt mondta megcsinálná a laptopomat csak vigyem át hozzá. És persze történetesen senki sem lesz otthon rajtunk kívül. Szóval nekem most megszólalt a vészcsengő a fejemben. Tényleg, annyira szeretném azt, hogy ő jó ember legyen, aki kibírja úgy a társaságom, hogy nem mászik rám. Még akkor is ha totál bele vagyok zúgva. Én nem akarom tönkre tenni a házasságát. Nem tudom mit csináljak. Nagyon naiv vagyok, ha elhiszem hogy lehet közöttünk csak barátság, ugye? :S


2017. márc. 21. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ő idősebb, tapasztaltabb, ha rádhajtott, biztos nem te vagy az első, akivel megcsalja (meg akarja csalni) a feleségét.

ha te nem akarsz vele dugni, akkor nem mész fel hozzá,laptopot szerelni...

2017. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem naiv vagy. Átlátszó hazugság hogy a laptopodat akarja megjavitani.
2017. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon naív vagy. Szimplán meg akar dugni.
2017. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezermillio szazalek, hogy dugni akar, nem is ertem, hogy lehet benned egyaltalan egy maroknyi olyan gondolat is, hogy nem.
2017. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak dugni akar. Ez fog is :D.
2017. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha linkelsz egy képet magadról, akkor megmondom, hogy du*gni akar-e vagy valóban laptopot szerelni. A kép alapján meg tudom mondani:D
2017. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A laptopszerelés ebben a szituban kb. ugyanaz, mint a "Gyere, bébi, megmutatom neked a bélyeggyűjteményemet!":)


Ezt pedig nem kell tovább bogozni, ugye?

2017. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, naiv vagy, ezt úgy mondom, hogy amúgy hiszek a férfi-női barátságban. Egy barátságba viszont nem fér bele a flörtölgetés.

Jól érzed a vészcsengőt, a helyedben nem találkoznék vele a képzésen kívül, a lakására pedig pláne nem mennék fel semmilyen ügyben, amit ürügyként használhatna, hogy nyomuljon. Száműzd ezt az embert a fejedből, mielőtt belemanipulál abba, hogy bejusson a bugyidba.

2017. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Ő sem akarja tönkretenni a házasságát, csak fel akar Téged fedezni szexuálisan.

Mégis, gondolj bele hogy mi mást szerethetne esetleg azon kívül Tőled?

Azért bókol, azért beszélget, mert vonzónak talál és lefektetne.

"valahogy még se érzem azt hogy "rosszat" akarna tőlem" - nem is rossz az, gondolom ezt már tudod... :P


31F

2017. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szar dumaval akar megkapni. Ennel vannak sokkal jobbak is.
2017. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!