Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy harmincas férfi bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy harmincas férfi bármit megtenne velem, amit hagyok neki, tök mindegy, hogy van felesége? Hülye vagyok ha azt hiszem, hogy ő tényleg csak barátkozni akar, és majd pont ő fog leállítani ha elkapna a hév? 18/L

Figyelt kérdés

A sulinkba van felnőtt képzés is, és onnan ismerem ezt a pasit. Tök jó fej, mindig el tudunk beszélgetni. Gyakran flörtöl velem, és mindig mondogatja, hogy ha fiatalabb lenne és nem lenne házas, akkor többet is akarna tőlem. De nyilván ilyen körülmények között nem fog rám hajtani. Én viszont kezdek teljesen oda lenni érte, amit nem tud, és remélem nem is fog rájönni.

Igazából egyre többet beszélgetünk, és még ha folyton bókol is, meg a közelembe van, mindig végigsimít a vállamon, valahogy még se érzem azt hogy "rosszat" akarna tőlem, mert eddigi tapasztalataim alapján jó emberismerő vagyok.

Viszont most sulin kívül is akar találkozni. Azt mondta megcsinálná a laptopomat csak vigyem át hozzá. És persze történetesen senki sem lesz otthon rajtunk kívül. Szóval nekem most megszólalt a vészcsengő a fejemben. Tényleg, annyira szeretném azt, hogy ő jó ember legyen, aki kibírja úgy a társaságom, hogy nem mászik rám. Még akkor is ha totál bele vagyok zúgva. Én nem akarom tönkre tenni a házasságát. Nem tudom mit csináljak. Nagyon naiv vagyok, ha elhiszem hogy lehet közöttünk csak barátság, ugye? :S


2017. márc. 21. 12:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha csak baratkozni akarna akkor nem egy ures hazba hivna el...naiv buta liba
2017. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sunshinedoll ***** válasza:
39%
Ha 30 évesen 18 éves lányokat környékez meg, akkor biztos lehetsz abban, hogy nem barátkozni akar, de abban is, hogy a csávó egy full lúzer :D
2017. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Végül mi volt?
2020. aug. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!