Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A harmincas, negyvenes nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmincas, negyvenes nőket tényleg sokszor kidobják váratlanul egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Nemrég egy baráti beszélgetés során felmerült a téma, és többen is állították, hogy az a férfi, aki megteheti, 35-40 évesen már simán dobja a párját akkor is, ha évek óta együtt voltak. Egy fitt, jó passzban lévő negyvenhez közeli pasi azt látja, hogy még 5-10 év simán előtte van amikor válogathat, és ez alatt inkább huszonéves lányokkal akar együtt lenni, nem a párjával, aki már közel sem néz úgy ki, mint 5-10 éve. Megkomolyodni, családot alapítani főleg nem.


Ez tényleg jellemző forgatókönyv, mik a tapasztalatok? Ebben a korban a nőknek tényleg van okuk aggódni, hogy simán lecserélik őket fiatalabbra, szebbre?


2022. júl. 20. 16:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
96%

Valljuk azért be, hogy egy húszéves egy 40 esnek a testén kívul nemigen tud mit felmutatni.

Akiknek meg elég ennyi azokat meg vigyék is.

2022. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
54%
Én egy jó állapotban lévő 40 es pasi vagyok, se pocak, se kopaszodás, egzisztencia is van, 30 éves sport múlttal, bármikor megkapom a huszonéves csajokat is, néha megteszem amit megkövetel a haza😅 De kapcsolatra nem kell 30 alatti nő, nem vagyunk egy szinten, teljesen más generáció. 40 fölött meg azért nem keresek mert ritka az olyan nő aki még szép feszes. Meg sokan nem tudnak túllépni a múltbéli sérelmeiken amit a férfiak okoztak nekik.
2022. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy mit akarsz elérni most itt ezzel?

Hogy húzzuk meg magunkat?

Vagy, hogy ha elmúltunk 30 évesek, akkor még olyanok érdeklődésének is örüljünk, akit 20 évesen le se hánytunk volna?

Vagy, hogy elégedjünk meg 30 felett 50+-os pasikkal?

Vagy esetleg azt, hogy ne válogassunk annyit, hanem "adjunk esélyt" átlagos/ronda, de saját maguk szerint gyémántszívű, csodálatos, könnyfakasztóan rendes pasiknak, mert ők majd megbecsülnek és hátha nem leszünk kidobva?


Bocs, nem fog menni.

Részemről legalábbis biztos nem.

Előbb ölném meg magam, vagy élném le az életem teljes magányban. :)

2022. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 anonim ***** válasza:
84%
Vannak ilyen férfiak, de azoknál már mind beütött a kapuzárási pánik, és nem tudják elfogani hogy megöregedtek, ezért akarják magukat fiatalítani egy fiatalabb lánnyal, új autóval, stb.
2022. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbb válást nők kezdeményezik, ami talán válasz lehet arra hogy ki eldobhato.
2022. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 anonim ***** válasza:
13%

Pedig sok ilyet tapasztalok a környezetemben, negyvenes, elvált pasas fiatal csajjal, illetve az én Szerelmem is idősebb nálam azért... Mondjuk én már harminc felett járok.

Nem értem, miért kell Dunába lőni és megbélyegezni valakit, mert beleszeret valakibe, aki fiatal és szép. Nyilván ezt is lehet gerinctelen módon csinálni, hogy közben menesztjük Anyut húsz év után, de vannak más esetek is.

Előfordul, hogy a párod előtt tízenpár évig konkrétan szellenteni nem mersz, mert konkrétan pont annyira nőies, mint egy katonatiszt. Nézegeted a mackógatyájában, ahogy kavargarja a pörköltet, közben osztja neked az ukázt. Őszintén szólva ez minden, csak nem vonzó, s ez fordítva is igaz.

Ezek után miért csodálkozunk, ha valaki afelé menekül, akitől kedvességet, nőiességet kap? Miért is lenne jobb egy olyan, aki habzó szájjal fa... pó rib@..ncozik,miközben fel sem merül benne önmaga felelőssége a kapcsolatért?! Miért is lenne jobb olyan nőt választani, aki mellett feszengsz, bélcsavarodást kapsz, akinek a világ összes kicsit is dekoratív nője qrva???...

Nem minden fekete és fehér ezen a világon, azt kéne megérteni.

2022. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
84%
4 mert téged észre sem vesznek a 20-on éves lányok,valószínűleg ronda vagy
2022. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
93%
22es tudod a fiatal lányka sem lesz örökké feszes jobb ,ha tudod!!! A szépség múlandó!!
2022. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 A kérdező kommentje:

23-as nem volt ilyen szándékom ezzel a kérdéssel, sajnálatos ha ennek ellenére képes vagy ezen feszengeni.


#26 Egyetértek.

2022. júl. 20. 19:59
 30/103 anonim ***** válasza:
87%
Nem unjatok meg? Elég fárasztó, hogy itt a gyakorin folyton azzal alazzak a nőket hogy nekik 35 felett már lefőtt a kávé. Miközben a való életben mindenféle korosztály képes bepasizni, van hogy jóval fiatalabb partnerrel 30-60-ig bezárólag, de ismertem olyan öregasszonyt többet is aki 80 felett hagyta el a férjét, mert talált másik öregurat, az egyik Amerikában. 😃 Személy szerint 34 éves nő vagyok és állítom jobban nézek ki mint huszonévesen, sőt letagadhatok kb 10 évet mert mindig 22-nek néznek. Hagyjátok már abban fárasztó.
2022. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!