Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A harmincas, negyvenes nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmincas, negyvenes nőket tényleg sokszor kidobják váratlanul egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Nemrég egy baráti beszélgetés során felmerült a téma, és többen is állították, hogy az a férfi, aki megteheti, 35-40 évesen már simán dobja a párját akkor is, ha évek óta együtt voltak. Egy fitt, jó passzban lévő negyvenhez közeli pasi azt látja, hogy még 5-10 év simán előtte van amikor válogathat, és ez alatt inkább huszonéves lányokkal akar együtt lenni, nem a párjával, aki már közel sem néz úgy ki, mint 5-10 éve. Megkomolyodni, családot alapítani főleg nem.


Ez tényleg jellemző forgatókönyv, mik a tapasztalatok? Ebben a korban a nőknek tényleg van okuk aggódni, hogy simán lecserélik őket fiatalabbra, szebbre?


2022. júl. 20. 16:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 anonim ***** válasza:
93%

Elvétve biztos vannak jó pasi negyvenesek is, de itthon az a szomorú statisztika, hogy a fiatalok is elhízottak, nemhogy a negyvenesek. És a férfiak nagyobb arányban, mint a nők. Vagyis az átlag negyvenes pasi potrohos, emelett sokszor kopaszodó és igénytelen is, nem ragad rá senki, csak a kosz. Nyilván van sok kivétel, de ez nőben is ugyanúgy megvan. De a férfiak sem negyvenesen vannak csúcson. Valamivel valóban később érnekn mint a nők, pl egy 16 éves lány már lehet igazi szexi jócsaj, addig egy 16 éves fiú legtöbbször még lakli kamasz. De 20 felett már kezdik behozni egymást, és összességében fizikum szempontjából ugyanúgy kb 25-35 körül vannak a csúcson. Aztán jön a sörhas, az "aputest" meg a kifingott vonalkódos alsógatyesz.

Persze, vannak nők, akik fiatalon az ezüst rókákat szeretik, de ugyanígy vannak fiatal pasik is, akik milfekről álmodoznak. Csak a nők kevésbé hajlamosak belemenni egy ilyen egyenlőtlen, szexen alapuló kapcsolatba, mint a férfiak, ezért kevesebb az ilyen. De igény az lenne rá.

2022. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 anonim ***** válasza:
90%

64 éves nagynénémet évek óta ostromolja egy úr, aki jobban néz ki és jóval gazdagabb is, mint a férje, de ő a férjét szereti. (Nem Magyarországon élnek.)


Szóval igen, lefőtt a kávé. De nektek, akik ilyen kérdéseket írtok ki.

2022. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 A kérdező kommentje:

#32 A 85 éves nagypapám 17 éves kora óta dohányzik, és mégsem halt meg tüdőrákban. Ilyen egyedi esetekből butaság következtetéseket levonni.


Én egyszerű objektív statisztikai adatokat közöltem és felvetettem egy témát, ha valakit ilyen szintű dolgok is felidegesítenek, ott nem velem van a baj.

2022. júl. 20. 21:50
 34/103 anonim ***** válasza:
94%

#33


Többet is ismerek.

Nem tudom, honnan f.szból szopjátok ezeket a baromságokat.

Bármilyen életkorban lehet párt találni a nőknek és férfiaknak is.


AMúgy a nagynénémet csak azért írtam, mert 60 feletti, de az elmúlt években több olyan esküvőn is voltam, ahol a menyasszony 50 feletti volt, normális, korban passzoló (+pár év), értelmiségi férfiakkal.


Duguljatok már el a baromságaitokkal és nem kell a kocsmai alkoholgőzős vágyálmokat készpénznek venni.

2022. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 A kérdező kommentje:

"Bármilyen életkorban lehet párt találni a nőknek és férfiaknak is."


Nincs vita közöttünk, ennek én sem állítottam az ellenkezőjét. Annyit állítottam, hogy bizonyos kortól kezdve nehezített a pálya, és a nők a külsejük, a vonzerejük bezuhanását követően a hátrányokat egyre nehezebben tudják kompenzálni, míg egy hasonló korú férfi ha mással nem, akkor a státusszal, vagyonnal mindenképpen. De tulajdonképpen ilyen értelemben kiegyenlítődik csak a pálya, 20 évesen a nők vannak nyeregben és az ő értékük a csúcs, míg később ez élesen megfordul, ez természetes.


You can't have it all, mondhatnánk.

2022. júl. 20. 23:44
 36/103 anonim ***** válasza:
95%
Mi fordul meg élesen? Semmi. Max. a kifejezetten gazdagoknak fordul meg. Szerinted tömött sorokban állnak egy átlagos 40-es pasi után a fiatal nők? Ébredjetek már fel!
2022. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 anonim ***** válasza:
92%
Még a kifejezetten gazdagoknál/híreseknél sem fordul meg. Mert ha egy nő épít fel magának egzisztenciát, hírnevet az ugyanakkora érték ma már, mint egy férfinál. Lásd például Várkonyi, Sarka vagy külföldön bármelyik Kardashian. Ha meg átlag Jóska/Gizi vagy akkor is minden marad ahogy volt. Elhiheted, hogy egy 40 éves középosztálybeli férfinak nem lesz nagyobb esélye a 20 éves csajoknál.
2022. júl. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:
34%

#19



Jo az abra :)



38F incel

2022. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 anonim ***** válasza:
94%

"sok egyetemista lanynak imponal, ha van egy idosebb, jokepu pasi, pláne ha pénzes is"


Az lehet, de a magyar középkorú férfiak túlnyomó többsége se nem jóképű, se nem pénzes. Általában elhízott, kopaszodó, őszülő, ráncos palik nettó 2-300 ezer forintos fizetéssel. Ezzel egy huszonévest sem vesznek le a lábáról.

2022. júl. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/103 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem kéne 50 pluszos papa ,volt aki próbálkozott ,persze én voltam a ribi aki elküldte őket melegebb éghajlatra. Akkor inkább dögöljek meg egyedül. Még egy 40-es sem kéne ,ha a pasik válogathatnak ,én is fogok.
2022. júl. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!