Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölel valaki? Vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölel valaki? Vagy van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem tudom illik e a témába vagy mennyire megy ide, de valahova gondoltam leírom. Az van, hogy nagyon vágyom már arra, hogy valaki megöleljen. Hogy érezzem mennyire szeretnek. Érzem is, csak néha, még ha optimizmus világban élek is, vagyis amennyire próbálok abban élni, lehetnek rossz napjaim. És a mai este olyan. :/ Úgy megölelnék valakit, egy jó barátot vagy csak egy jó ismerőst. De most inkább lányt ölelnék, fiuk azok most mind idióták :D Szóval mit csináljak? :/ Csak úgy kérjek meg valakit vagy öleljek meg én csak úgy? Nem tudom....aki elolvasta és válaszol is, annak köszi szépen:)

18/L


2010. szept. 12. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 A kérdező kommentje:
Köszi:) Jobban vagyok most:)
2010. szept. 13. 19:28
 72/82 anonim ***** válasza:
én mindennap ezt érzem:( az élet szar annyi minden történt velem.évekóta tarto mindenapos folyamat.és ha látnák csak egy pillanatra egy kis reménysugárt akkor vissza zuhanok. minden kezdödik elörröl.csodálom hogy kibirtam.de ez van.az élet megy tovább. még ha ugyanugy rossz.nemtudok mit csinálni...nyugodj meg téged biztos többen szeretnek.én is küldük egy virtuális ölelést :) az élet gondolom nem olyan rossz neked. biztos neked legalább vannak barátaid majd ök föltankolnak szeretettel:) vagy barátod.ha nincs akkor kivánom legyen egy aki hüségesen szeret majd
2010. szept. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Utolsó te lány vagy fiu vagy és hány éves?:$

2010. szept. 15. 15:09
 74/82 anonim ***** válasza:
16 . és lány vagyok
2010. szept. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 A kérdező kommentje:

Nem baj ha írok prívit?:) Csak egy új barát nem árt:)

Persze ha tényleg nem baj:)

2010. szept. 16. 16:35
 76/82 anonim ***** válasza:
nem baj.nyugodtan irhatc :)
2010. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 A kérdező kommentje:
Megkaptad amúgy? mert már írtam :)
2010. szept. 19. 14:38
 78/82 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, vágyok egy jó lányos ölelésre, olyan igazi barátnősre :) az olyan kedves meg gyengéd! írsz privátot?:P

16/L

2010. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 A kérdező kommentje:
Irnék, de nem tudok :/
2010. szept. 19. 15:12
 80/82 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg kérdező, nem vagy vele egyedül. :) Én is nagyon vágyom rá, amit szerintem még az is fokoz hogy nem volt barátnőm. Más srácnak arra kéne egy csaj, nekem meg arra h egész nap ölelgessem. :D Szar érzés, de lesz ez még így se. Remélem :) Te pedig ha nem kimondottan arra vágysz hogy fiúkat ölelgess, akkor csak van egy jó barátnőd aki tud támogatni jóban-rosszban és aki tudna segíteni :) Ha van valaki, akivel mindent meg tudsz beszélni, akkor ezt is nyugodtan elmondhatod, nincs ezen mit szégyellni. Remélem írtam vmi hasznosat is :)


18/F

2010. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!