Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölel valaki? Vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölel valaki? Vagy van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem tudom illik e a témába vagy mennyire megy ide, de valahova gondoltam leírom. Az van, hogy nagyon vágyom már arra, hogy valaki megöleljen. Hogy érezzem mennyire szeretnek. Érzem is, csak néha, még ha optimizmus világban élek is, vagyis amennyire próbálok abban élni, lehetnek rossz napjaim. És a mai este olyan. :/ Úgy megölelnék valakit, egy jó barátot vagy csak egy jó ismerőst. De most inkább lányt ölelnék, fiuk azok most mind idióták :D Szóval mit csináljak? :/ Csak úgy kérjek meg valakit vagy öleljek meg én csak úgy? Nem tudom....aki elolvasta és válaszol is, annak köszi szépen:)

18/L


2010. szept. 12. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
Hát én fiú vagyok, megölelhetlek, de tisztában kell lenned a következményekkel. Aztán 9 hónap múlva nehogy felhívj!
2010. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:

Küldök egy virtuális ölelést?=P (19/L)

Pusziii


Ui.: én is hasonlóan érzek:( Úgy szeretnék már egy pasit akit egész nap ölelgethetek:)

2010. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. szept. 12. 23:12
 4/82 anonim ***** válasza:

Családtagok ? esetleg öcsi hugi báttyó nővér ? :D


Am. én is ide tartozom :-\

(de csakis csajszi:P )

19f..

2010. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 A kérdező kommentje:

Hát de most nem rájuk gondoltam: D

Hanem így más honnan. Jó tudni, hogy nem vagyok ezzel most egyedül:)

2010. szept. 12. 23:18
 6/82 anonim ***** válasza:

Ilyen ez a bicikli sajna.. de talán most hogy itt van újra a suli, új ismertségek, házibulik :) több lesz az ismerkedésre és így az ölelésekre is az esélyünk ;D


19f..

2010. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 A kérdező kommentje:
Ahha:D amúgy bocsi, ha azt írtam a fiuk idióták:D csak akiket én ismerek azok mind azok.
2010. szept. 12. 23:23
 8/82 anonim ***** válasza:

Valóban tudunk érdekes dolgokat művelni , de én nem olyan családból származom :D Viszont ölelést azt most lopnék ;D

Am. általában mindig a jelenlévők a kivételek :D Ugye milyen szép is az élet.. :D


19f..

2010. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim válasza:
Én is szoktam ilyet érezni :) Ilyenkor szeretnék új embereket megismerni :D 21/L
2010. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
Hát, mit ne mondjak nekem is jól esne ha valaki megölelne, de soha nem voltak lány barátaim szinte, úgyhogy el sem tudom képzelni az ölelésüket, tehát én inkább hímnemű egyedek ölelésére vágyom, de nem azért, hogy kifejezzék a szeretetüket, hanem csak úgy, mintha köszönéskor lenne így :)
2010. szept. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!