Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölel valaki? Vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölel valaki? Vagy van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem tudom illik e a témába vagy mennyire megy ide, de valahova gondoltam leírom. Az van, hogy nagyon vágyom már arra, hogy valaki megöleljen. Hogy érezzem mennyire szeretnek. Érzem is, csak néha, még ha optimizmus világban élek is, vagyis amennyire próbálok abban élni, lehetnek rossz napjaim. És a mai este olyan. :/ Úgy megölelnék valakit, egy jó barátot vagy csak egy jó ismerőst. De most inkább lányt ölelnék, fiuk azok most mind idióták :D Szóval mit csináljak? :/ Csak úgy kérjek meg valakit vagy öleljek meg én csak úgy? Nem tudom....aki elolvasta és válaszol is, annak köszi szépen:)

18/L


2010. szept. 12. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
Basszus csak addig mondogattátok, hogy azóta is ezen gondolkozom :D Milyen jó lenne már érezni egy férfi parfümöt közelről. Hihetetlenül megnyugtató a férfi illat szerintem.
2010. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező !

( 23:32-es, 23:42-es és 23:47 vagyok! )


Csak igyexem visszaállítani a férfiak becsületét! :-D


Egyébként szívesen :-)

2010. szept. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 A kérdező kommentje:

Jó lehet túlreagáltam::D

Csak hát körülöttem csak idióták vannak de azért normálisak is akadnak:)

2010. szept. 12. 23:51
 24/82 anonim ***** válasza:
Körülöttem nincsenek idióták, de most mégis eszembe juttattátok :D Egyébként nekem nincs gondom a férfiakkal, ezerszer jobb társaságot nyújtanak, mint a nők, jobban kedvelem őket, de ez a férfi parfüm dolog nem hagy nyugodni, olyan régen éreztem már olyan kellemes megnyugtató férfi illatot közelről. Utoljára buszon :D
2010. szept. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:

Kedves 23:47-es válaszoló!

( 23:32-es, 23:42-es és 23:47 vagyok! )


Szerintem meg a női :-D. Vagy inkább beindító? A lényeg, hogy kellemes! :-) Mint egy ölelés! :-D


Küldjek neked is egy katalógust? ;-)


Kedves Kérdező!

Vigyázz, mert még lecsapnak a kezedről :-D


Lányok! Hát hol vannak a pasik?

2010. szept. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 A kérdező kommentje:

Honnan csapnak le kit?:D

Bocsi lehet este van:)

2010. szept. 12. 23:57
 27/82 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nem az ölelés hiányzik, csak a férfi illat közelsége, szóval végülis ölelés is jó :) Egyébként osztom a véleményed, nekem is van olyan parfümöm és tusfürdőm ami gátlástalan gondolatokat ébreszt :D De 3 perc után úgyse érzem az illatát, szóval mindegy :D
2010. szept. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:

Még a végén engem :-D. De elég ölelésem és enyhe parfümillatom van akár mindkettőknek is!


De a katalógust még nem szerkesztettem meg. Azt kérni kell! Egy puszi, vagy egy ölelés az ára! Ritka esetben egy mosoly is elég, de akkor annak a mosolynak nagyon mélyről jövőnek és megnyerőnek kell lennie!


Ebben a pillanatban hívtak a haverok. Lehet, hogy ma este is lesz valami este. Lassan már 2 hete zsinórban ez megy :-D. Kocsival elmehetünk 3-4-en ölelésre! :-D Bár szerintem inkább biliárdozunk egyet. Szolid este címszóval

2010. szept. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
A katalógust kihagyom, a puszihoz túl érzelemmentes egyén vagyok :D És a billiárd helyett most a mosógéppel vacakolok. Hála istennek levágta a biztosítékot és nem mosott ki, nem tudom áttenni a szárítóba a ruháimat, pedig fontos lenne, szóval ezért bagolykodom :D De remélem ti jól fogjátok magatokat érezni. Én szörnyen béna vagyok billiárdban, maximum a csillárt verem le :D
2010. szept. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:

A parfümömet délután, vagy néha este is megérzik rajtam, amit reggel spriccelek magamra. Pedig csak egy keveset. Tehát nem ilyen kisebbségi-feelinggel.


Egyébként a magának a női testszagnak is van egy bódító ereje. Nem arról van szó, hogy "nefürggyééle" hanem amit már zuhanyzás után 10 perccel is lehet érezni a másikon. Legalábbis én érzem. (sok órával utána már nem annyira megnyerő, tehát azééé fürgyééle :-D)

2010. szept. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!