Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölel valaki? Vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölel valaki? Vagy van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem tudom illik e a témába vagy mennyire megy ide, de valahova gondoltam leírom. Az van, hogy nagyon vágyom már arra, hogy valaki megöleljen. Hogy érezzem mennyire szeretnek. Érzem is, csak néha, még ha optimizmus világban élek is, vagyis amennyire próbálok abban élni, lehetnek rossz napjaim. És a mai este olyan. :/ Úgy megölelnék valakit, egy jó barátot vagy csak egy jó ismerőst. De most inkább lányt ölelnék, fiuk azok most mind idióták :D Szóval mit csináljak? :/ Csak úgy kérjek meg valakit vagy öleljek meg én csak úgy? Nem tudom....aki elolvasta és válaszol is, annak köszi szépen:)

18/L


2010. szept. 12. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:

Ja, és nem izzadtság-szagról, vagy ilyesmiről beszéltem. Bár igaz, hogy hasonló mirigyekből jönnek, de mégis... olyan lánynál, akinek szárazabb a bőre, kevésbé érzem.

Tehát nem feltétlenül csak az izzadtságnak a szaga. Hanem a faggyúmirigyek???-nek. Nem voltam jó sosem bioszból...

2010. szept. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
Sima szag, vagy illat, nem tudom, az én orrom ennyire nem érzékeny, illetve nagyon érzékeny, de ezt nem tudom behatárolni, mert ilyet még nem éreztem, szóval fogalmam sincs, nőket főleg nem szagolgattam soha :D
2010. szept. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Írjad le levélben az msn címedet és felveszlek!


Kedves testszagnélküli lány! :-D Más egyéb elérhetőség? Hátha egyszer megszaglászlak téged is és elmondom milyen vagy! :-DDD

2010. szept. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá tettél ezzel a tusfürdő remix parfüm illatoddal :-D
2010. szept. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 A kérdező kommentje:
Utolsó: Te most melyik vagy?:) Csak hirtelen túl sok mindenki lett itt:D
2010. szept. 13. 00:38
 46/82 anonim ***** válasza:
Semmiféle elérhetőségem nincs :) Hidd el nem is járnál jól vele :D Ha lenne sem hiszem, hogy nézném, vagy hogy válaszolnék :) A kérdezővel jól ellesztek, remélem jól eldumáltok majd és tanítsd meg valami biliárdfélére, hátha ő vevő rá :DDD
2010. szept. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nézd a százalékokat, a 70%-os a 23 éves srác, én a 78%-os vagyok, 21/N.


23/F-nek:


A tusfürdőt azért ne úgy képzeld el, csak szeretem az illatát és olyankor olyan dolgok jutnak eszembe, ami kellemes, szóval kötöm mondjuk egy kellemes emlékhez, a parfümömről például azért, mert azt az illatot viseltem, amikor megismertem az illetőt, akiről meséltem, a befutót, a tusfürdőt pedig azért, mert amikor hazaértem azzal zuhanyoztam le, mindössze ennyi az oka, semmi egyéb :D

2010. szept. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 A kérdező kommentje:
Jaoké értem : )
2010. szept. 13. 00:43
 49/82 anonim ***** válasza:

Talán! :-D


De miért gondolod azt, hogy nem is járnék jól az elérhetőségeddel?


Értelmesnek tűnsz, de bizonyára sok stiklid van, amitől érdekes személyiség lehetsz. Szeretek megismerni különféle embereket függetlenül attól, hogy az illető férfi, vagy nő.


Ennyi ismeretség után még nem gondolom, hogy elhódítanálak :-DDD

2010. szept. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
Hát azért mert nem válaszolok, el sem olvasom, eléggé elfoglalt vagyok, szinte semmi szabadidőm. Hódításról szó sincs, mondom foglalt vagyok :):) És hidd el semmi érdekes nincs bennem, csak furcsa, hogy most nem terhes vagy és egyéb válaszokat olvasol :) Egész jó kérdésre sikeredett, egy hülye választ sem olvastam, ez is ritka. Máskor tele van idiótábbnál idiótább válasszal az összes kérdés. Némelyiken bevallom iszonyú jókat tudok röhögni, de most felüdülés volt, hogy itt nem ezt láttam :D
2010. szept. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!