Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölel valaki? Vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölel valaki? Vagy van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem tudom illik e a témába vagy mennyire megy ide, de valahova gondoltam leírom. Az van, hogy nagyon vágyom már arra, hogy valaki megöleljen. Hogy érezzem mennyire szeretnek. Érzem is, csak néha, még ha optimizmus világban élek is, vagyis amennyire próbálok abban élni, lehetnek rossz napjaim. És a mai este olyan. :/ Úgy megölelnék valakit, egy jó barátot vagy csak egy jó ismerőst. De most inkább lányt ölelnék, fiuk azok most mind idióták :D Szóval mit csináljak? :/ Csak úgy kérjek meg valakit vagy öleljek meg én csak úgy? Nem tudom....aki elolvasta és válaszol is, annak köszi szépen:)

18/L


2010. szept. 12. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:

Én 23 éves srác vagyok, de szívesen megölellek, ha ezzel segíthetek :-)


Milyen ölelést szeretnél? Mert ám nagyon sokféle van! És majdnem mindegyikből van nekem raktáron. Nincs is két ugyan olyan ölelés, mint ahogy két ugyan olyan szeretkezés, vagy paprikás krumpli sincs. De vannak ilyen-olyan fajták. Ha szeretnél, küldök egy katalógust! :-D vagy elhívlak egy személyes termékbemutatóra ;-)


Ha pedig szerinted a fiúk mind "idióták", amit gondolom az érzelmi intelligencia hiányára értesz, remélem, hogy nem gondolod teljesen komolyan. Vagy ha mégis, akkor írj valami feminista magazinba és ott megértő olvasókra fox találni :-D. Ja, és légy egész életedben "szingli"!


- Bocs, de nem nem szeretem, ha leidiótáznak. Remélem egyszer megváltozik a véleményed, mert az azt jelenti, hogy sok pozitív dolog hozzájárult :-)


És most is összegyűltünk páran, ismeretlenek, akik szeretnének egy kicsit felvidítani :-). És most ne csak miattunk érezd jobban magad, hiszen biztos vagyok benne, hogy van rengeteg ismerősöd, barátod, rokonod, akik legbelül biztos, hogy nagyon szeretnek! Még akkor is, ha esetleg mostanában nem felhőtlen ezzel-azzal a kapcsolatod!


Remélem tudtam segíteni :-)

2010. szept. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
Én is szívesen megölelnék valakit. Még következmények nélkül is :)
2010. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
Mégis milyen következményekre gondoltok? Én vagyok fáradt, hogy nem értem?
2010. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló írt következményekről. Én anélkül is, csak úgy szeretetből.
2010. szept. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
Ja, 9 hónap :D Én vagyok fáradt, bocsi :) Azért meglepődnék, ha valaki csakúgy odajönne megölelni, de most hogy belegondolok, legalább jobbat aludnék :D
2010. szept. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Észrevettem, hogy mekkora öleléshiányban szenvednek az emberek. És most egy pillanatra merengjünk el ezen. Sok-sok magányos ember ül a gép előtt és ölelésről ábrándozik. Két dolgot tehet az átlagos IQ-val megáldott lélek:

1. elgondolkodik, hogy jutott ide.

2. elgondolkodik, hogy oldhatja meg ezt a problémát.

2010. szept. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
3. Baromira nem probléma, csak a kérdés kapcsán eszünkbe jutott, reggel emlékezni sem fogunk rá :)
2010. szept. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:

A 2. oldal első válaszolója vagyok. (23:32-esből a hosszabb dumájú)


Ha elolvastad, amit írtam, akkor az utolsó bekezdésben lévőkre biztos, hogy kicsit jobban is érzed magad, de vegyes gondolataid is vannak. Mielőtt még bármit mondanál, odalépek hozzád, egy bátorkodó mosollyal a szemedbe nézek és lassan megölellek. Erősen, de valahogy mégis gyengéden. Hogy érezd, hogy van melletted valaki :-) mégha csak egy ölelésnyi időre is. Néhány másodperc múlva belesúgom a füledbe, hogy szívesen és lassan hátrébb lépek egy kicsit.


Remélem, hogy sikerült egy kicsit jobb kedvre derítenem téged. :-)


ui.: ha szeretnél kapni ölelés-katalógust tőlem, akkor írj egy levelet!

2010. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 A kérdező kommentje:

23:32

Köszi:)

meg mindenkinek. Aranyosak vagytok:D

2010. szept. 12. 23:44
 20/82 anonim ***** válasza:

23:38-as válaszoló! (23:32-es és 23:42-es vagyok!)


Azért nem kell mindent így nézni. Mindig akadhatnak hullámvölgyek és sok dologról esetleg nem is tehetünk.


És ez azért mégsem az a kategória, mint amikor valaki 60 évesen ül a kocsmába egy fröccsel a kezében és azon gondolkodik, hogy hol bszta el ! Hanem egy 18 éves lány életében egy kisebb (vagy nagyobb) hullámvölgy.

2010. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!