Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölel valaki? Vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölel valaki? Vagy van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem tudom illik e a témába vagy mennyire megy ide, de valahova gondoltam leírom. Az van, hogy nagyon vágyom már arra, hogy valaki megöleljen. Hogy érezzem mennyire szeretnek. Érzem is, csak néha, még ha optimizmus világban élek is, vagyis amennyire próbálok abban élni, lehetnek rossz napjaim. És a mai este olyan. :/ Úgy megölelnék valakit, egy jó barátot vagy csak egy jó ismerőst. De most inkább lányt ölelnék, fiuk azok most mind idióták :D Szóval mit csináljak? :/ Csak úgy kérjek meg valakit vagy öleljek meg én csak úgy? Nem tudom....aki elolvasta és válaszol is, annak köszi szépen:)

18/L


2010. szept. 12. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
Fújmár :D Természetes testszag szerintem nincs, maximum a ruhák illatát érezheted, főleg zuhanyzás után. :D
2010. szept. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:

Tehát csak a mosolyoddal, vagy a tusfürdőd és a parfümöd illatú öleléseddel tudnál csak levenni a lábamról.


Egyébként nem baj az, ha nem tud valaki biliárdozni. Az a lényeg, hogy jól szórakozzanak a részt vevők. Több lányt is tanítottam meg biliárdozni és élvezték a dolgot. Kb. hasonló szituáció. Bennük se dúlt az elején túlságosan nagy affinitás a játék iránt, de hamar megjött! És sikerélményekkel gazdagodtak mind! (most csak a biliárdról van szó :-D)


Sosem késő semmit sem elkezdeni!

2010. szept. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem az én világom :D Engem lehetetlen levenni a lábamról, egyetlen embernek sikerült, azóta is ő a befutó, rajta kívül alig vagyok képes meglátni mást. Anno sok ilyen játékra próbált az egyik barátom tanítani, 3 óra után kijelentette, hogy nálam nagyobb balf*szt még nem látott :D Meg tudom érteni :DDDD Még a tollaslabdát is képtelen voltam eltalálni :D
2010. szept. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 A kérdező kommentje:

(:

Ki van még itt amúgy?:)

2010. szept. 13. 00:23
 35/82 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mi, akik a parfümökről társalgunk :D 21/N :)Így könnyebb beazonosítani :)
2010. szept. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 A kérdező kommentje:

:)

Van msn-ed:)?

2010. szept. 13. 00:25
 37/82 anonim ***** válasza:

Dehogynem! És nem a Coccolínót érzem :-D.

Fürdés után pl. meztelen nőnél is érzem. Fürdés után kb. negyed-fél órától.


És minden nőnek más természetes illata van. Ehhez hozzájárul még a ruháinak, samponjának, tusfürdőjének, dezodorjának, parfümének, stb illata is.

(gondolom a férfiaknak is, de náluk nincsenek ilyen irányú tapasztalataim :-D)


Meg jó orrom van. A szagából és a pukkanás hangjából megmondom az elfüstölt kondenzátor méretét is! :-D (olyanokkal foglalkozom, amikben áram folyik)

2010. szept. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
Van. Akkor hárman vagyunk. Preferálom az ötletet, hogy átmenjünk msn-re!
2010. szept. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
Tőlem kérdezed? Én nem használok msnt, nem nagyon szoktam gép előtt ülni, néha idevetemedem, mint most a mosógép miatt, egyébként nem, de lefogadom, hogy a testszagos billiárdos srácnak van :D 21/N
2010. szept. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 A kérdező kommentje:

Igen tőled:)

Jaértem, pedig jó lett volna veled beszélni :)

2010. szept. 13. 00:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!