Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölel valaki? Vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölel valaki? Vagy van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem tudom illik e a témába vagy mennyire megy ide, de valahova gondoltam leírom. Az van, hogy nagyon vágyom már arra, hogy valaki megöleljen. Hogy érezzem mennyire szeretnek. Érzem is, csak néha, még ha optimizmus világban élek is, vagyis amennyire próbálok abban élni, lehetnek rossz napjaim. És a mai este olyan. :/ Úgy megölelnék valakit, egy jó barátot vagy csak egy jó ismerőst. De most inkább lányt ölelnék, fiuk azok most mind idióták :D Szóval mit csináljak? :/ Csak úgy kérjek meg valakit vagy öleljek meg én csak úgy? Nem tudom....aki elolvasta és válaszol is, annak köszi szépen:)

18/L


2010. szept. 12. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
Különben is! Hol van az egészséges női önbizalom ?
2010. szept. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok önbizalom hiányos :) Csak baromi fáradt :D
2010. szept. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 A kérdező kommentje:

:D

Igen, tényleg normális válaszokat látni:D

2010. szept. 13. 00:52
 54/82 anonim ***** válasza:

Én is csak azért jövök fel ide az oldalra, hogy hülye válaszokat írjak. És hülyeségeket olvassak. Csak nem szabad egyszerre 10-20 percnél többet, mert megárthat!


Egyébként a normális csajoknak a 90-95%-nak van pasija, vagy pedig most lett vége egy sok éves kapcsolatának és olyannyira maga alatt van, hogy szinte még élvezi is ezt az állapotot és nem is akar kilépni belőle.


Egy ideje (vége lett egy sok éves kapcsolatomnak, utána szisztematikusan kikészített és elég jól sikerült neki). Aztán rendbe jöttem, most meg csak élek és élvezem az életet. Ismerkedek, randizgatok, stb... meg egyebek. Nem akarok 40 évesen rádöbbenni arra, hogy valami hiányzik az életemből. Mint sokan mások. Főleg azok a csajok, akik fiatalon házasodtak.


És amíg az igazit keresem kellemes időket tölthetek el az esélyesekkel is. :-D

2010. szept. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
Persze, mert a debilek ilyenkor már alszanak. Én is megyek rögtön :)
2010. szept. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 A kérdező kommentje:

Viszont én szerintem most megyek:)

Majd még legyetek itt délután olyan 3 fele aki akar:D

sziasztok jóéjt mindenkinek:)

2010. szept. 13. 00:54
 57/82 anonim ***** válasza:
Attila! Üdvözlégy körünkben! Illetve jó éjt!
2010. szept. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Még nem kaptam levelet!


Egyébként meg... lehet, hogy már lassan megint rá kéne csörögni haverékra, hogy merre vannak...


Holnap... azaz ma meg meló és suli...

2010. szept. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:

Hát, nekem is van párom, szóval akkor normális vagyok :) Én is jókat nevetek itt :)

Egyébként abban nincs rossz, hogy párt keresel és több esélyesed van. Nézd, ha valamelyik közülük az igazi azt úgyis meg fogod érezni és utána majd nem kell ilyen filozófiai elméleteket gyártani a leendő korról, egyszerűen csak lenni vele :) Sok sikert a barátnőszerzéshez :):)

2010. szept. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:

Jó éjt és ölelésekben gazdag álmokat kívánok! :-)


ui.: Nem hiszem, hogy akkortájban itt leszek... msn-en meg ha felveszlek és írsz csak nem írok, az azért lehet majd, mert a gépem éjjel-nappal megy, (az msn is), ebből kifolyólag viszont nem ülök itt mindig.

2010. szept. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!