Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha sok csalódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha sok csalódás után már úgy érzem, hogy öngyilkos tudnék lenni legszívesebben?

Figyelt kérdés
Teljesen oda lett az évek alatt az önbecsülésem, a tartásom és minden, amit eddig gondoltam magamról... Úgy érzem, hogy csak egy húscafat vagyok, amit néhányan megrágtak és kiköptek, miután "beleürítettek"... Annyiszor kaptam meg, hogy nem vagyok szerethető, hogy úgy érzem, még egy ilyen komment és elpattan az agyam, mert már nem bírok több sérelmet elviselni... Teljesen befordultam, nem eszem hetek óta, egyszerűen nem tudok. Teljesen kivagyok... Mindennap órákat sírok amiatt, hogy ez az életem, hogy olyan emberek figyelméért áhítoztam, akik a legdurvább hangnemben társalogtak velem és tönkrementem ebben. Végig csak azt szerettem volna, hogy szeressen valaki, de már tükörbe sem tudok nézni amiatt, hogy miket megcsináltam csak egy kis figyelemért... Minden egyes pillanatban azon vacillálok, hogy felvágom az ereimet, mert képtelen vagyok feldolgozni ezt a rengeteg szenvedést, amit okoztak nekem ezalatt az idő alatt. És mindenki boldogabb lenne, ha eltűnnék a Föld színéről is...

2022. jan. 19. 23:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell pszichiáter, a kérdező nem skizofrèn, akit gyógyszerezni kell.

Pszichológus kell neki ès pszichoteràpia. Nem igaz az sem, hogy a pszichológus csak egèszséges lelkületű kliensekkel foglalkozik.

Mi az, hogy egèszséges lelkület??

Mindenki cipel valamit, ami nem egészséges.

Kérdező, èn tudok ajànlani priviben jó szakembert, aki nekem nagyon sokat segített.

2022. jan. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
26%
Mit dolgozol? Egy idegileg unstabil embertől menekülnek. Munkádban nem találsz örömet? A világ olyan amilyen. Milliárd ember eltudja viselni. Nem símogatják lelkedet? Enyémet sem. És? Örülj a fiatalságodnak. A helyzet az évek múltával csak romlani fog. "beleürítettek" Hidd el néhány középkorú vagy idősebb nő tudná az élet ezen ajándékát is értékelni. Sok nőt ismerek akit évtizedek óta senki nem piszkált meg, mégis megvannak, nem depressziósak.
2022. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%
Az már nagyon jó irány, hogy felismerted, hogy ez így nincs rendben, és segítséget kértél itt gyakorin. A következő lépés, hogy felkeress egy szekembert, elkezdj egy pszichoterápiát. Nagyon szurkolok neked!
2022. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
54%

Szia. Szép napot. Szerintem elég kevés az információ, amit le írtál.

Akarhogy is, de meg kell erősödnöd.

Ezeket mondják neked, szomorú. El kell döntened, hogy foglalkozol ilyen emberek véleményével?

Ha igen a válasz vissza kell dobnod a labdát. Pl ha nem vagyok szerethető az a te hibád mert valamit rosszúl csinàlsz.

Vagy, nem foglalkozol vele.

Leszarod, hogy mit mond.

Attól, hogy lelkileg legyalaz a dárdakébt beléd álló szavaival, ő lesz a szánalmas és nem te.

Ő a tehetségtelen, aki nem bírt kibontakozni veled, hogy ezt palástolja inkább beléd rúg. Így egyszerübb neki.

Szánalmas gyáva ember az ilyen. Igen, sajnos sok van belőlük.

Egy percet nem éri meg velük foglalkozni. Több vagy ennél sokkal.

Bizony, akármennyire is nem hiszed el, értékes ember vagy.😊

2022. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

22# Kemény, de valójában tényleg ez van. Mások helyzete sem jobb, csak ugyanolyan vagy még rosszabb.

Kérdező, mi a helyzet, mire jutottál?

2022. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!