Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha sok csalódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha sok csalódás után már úgy érzem, hogy öngyilkos tudnék lenni legszívesebben?

Figyelt kérdés
Teljesen oda lett az évek alatt az önbecsülésem, a tartásom és minden, amit eddig gondoltam magamról... Úgy érzem, hogy csak egy húscafat vagyok, amit néhányan megrágtak és kiköptek, miután "beleürítettek"... Annyiszor kaptam meg, hogy nem vagyok szerethető, hogy úgy érzem, még egy ilyen komment és elpattan az agyam, mert már nem bírok több sérelmet elviselni... Teljesen befordultam, nem eszem hetek óta, egyszerűen nem tudok. Teljesen kivagyok... Mindennap órákat sírok amiatt, hogy ez az életem, hogy olyan emberek figyelméért áhítoztam, akik a legdurvább hangnemben társalogtak velem és tönkrementem ebben. Végig csak azt szerettem volna, hogy szeressen valaki, de már tükörbe sem tudok nézni amiatt, hogy miket megcsináltam csak egy kis figyelemért... Minden egyes pillanatban azon vacillálok, hogy felvágom az ereimet, mert képtelen vagyok feldolgozni ezt a rengeteg szenvedést, amit okoztak nekem ezalatt az idő alatt. És mindenki boldogabb lenne, ha eltűnnék a Föld színéről is...

2022. jan. 19. 23:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%
ugye nem kell ismertetnem, hogy mi lenne itt, ha a kérdező srác lenne?
2022. jan. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
37%
11. igaz!
2022. jan. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

Minden ilyen sz*r időszak után valami jó jön.

Innen csak felfelé van, erre gondolj. Már most előrébb vagy, mivel rájöttél kik azok akik nem érdemlik meg, hogy az életed részei legyenek.

2022. jan. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy valaha ki tudok kecmeregni ebből... Alapvetően is depressziós vagyok, de ezek olyan mély sebeket hagytak bennem, hogy teljesen izolálódtam a többi embertől is... Úgy érzem, nem is kellett volna élve születnem és jobb hely lenne a világ...
2022. jan. 20. 00:00
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a mondatok csak arra jók, hogy magadat még mélyebbre lökd.

Miért nem olyanokra gondolsz, hogy rendben megbántottak, esetleg játszottak veled... mint megannyi más emberrel is már előfordult ez, de túl élték, túl vannak rajta, elmúlik, nem fáj örökre.

2022. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Mert frissek a sebeim és folyamatosan szembesülök a válaszaikkal naponta azóta is, mivel tagok itt. Más platformon pedig nem érzem úgy, hogy tanácsot tudnék kérni...
2022. jan. 20. 00:07
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban pszichológustól kellene tanácsot kérned!

Te komolyan itt ismerkedsz? Miért gondoltad, hogy ez jó ötlet?

2022. jan. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy itt normális emberek vannak, de aljábbnál aljább partnereket fogtam ki, tényleg... :(
2022. jan. 20. 00:29
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, itt hiába sírod ki a bánatod segítéget nem fogsz kapni. Ha tényleg ki akarsz ebből keveredni akkor ideje nem is pszichológust hanem pszichiátert keresni. A pszichológus ugyanis alapvetően egészséges lelkületű emberekkel foglalkozik akik krízishelyzetben vannak, de a te eseted ennél durvább picit, ha már ilyen gondolataid vannak. Ja, és töröld magad a gyakoriról. Hidd el, felüdülés lesz.
2022. jan. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Már az életfunkcióimat sem vagyok képes teljes egészében ellátni… Ennél nem tudok már többet elviselni… Csak a halálra tudok gondolni, hogy legalább az feloldozna a fájdalmaim alól és végre olyan nyugalomra találnék, ami sosem adatott meg és nem is fog soha…
2022. jan. 20. 07:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!