Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha sok csalódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha sok csalódás után már úgy érzem, hogy öngyilkos tudnék lenni legszívesebben?

Figyelt kérdés
Teljesen oda lett az évek alatt az önbecsülésem, a tartásom és minden, amit eddig gondoltam magamról... Úgy érzem, hogy csak egy húscafat vagyok, amit néhányan megrágtak és kiköptek, miután "beleürítettek"... Annyiszor kaptam meg, hogy nem vagyok szerethető, hogy úgy érzem, még egy ilyen komment és elpattan az agyam, mert már nem bírok több sérelmet elviselni... Teljesen befordultam, nem eszem hetek óta, egyszerűen nem tudok. Teljesen kivagyok... Mindennap órákat sírok amiatt, hogy ez az életem, hogy olyan emberek figyelméért áhítoztam, akik a legdurvább hangnemben társalogtak velem és tönkrementem ebben. Végig csak azt szerettem volna, hogy szeressen valaki, de már tükörbe sem tudok nézni amiatt, hogy miket megcsináltam csak egy kis figyelemért... Minden egyes pillanatban azon vacillálok, hogy felvágom az ereimet, mert képtelen vagyok feldolgozni ezt a rengeteg szenvedést, amit okoztak nekem ezalatt az idő alatt. És mindenki boldogabb lenne, ha eltűnnék a Föld színéről is...

2022. jan. 19. 23:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%

"nem eszem hetek óta"


dobj be egy snickerst

2022. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Rendkívül segítőkész válasz, köszönöm...
2022. jan. 19. 23:42
 3/25 anonim ***** válasza:
28%

szard le a köcsögöket, akik beszóltak

kinek kell a figyelmük már?

2022. jan. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20%
Legkozelebb valassz normalis embereket uritesre.
2022. jan. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%
pontosan hány év alatt?
2022. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy ennél több fájdalmat már képtelen vagyok elviselni... Nemcsak mint nő szűntem meg létezni, hanem mint ember is... Nagyon kicsire vagyok attól, hogy ártsak magamnak, mert képtelen vagyok feldolgozni ezeket...
2022. jan. 19. 23:46
 7/25 A kérdező kommentje:

5-ös:


Majdnem 2. De nem vagyok idős...

2022. jan. 19. 23:47
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
családod?
2022. jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ők nem is tudnak ezekről, nem tudják azt sem, hogy hogyan érzem magam. Próbálom előttük megjátszani magam valamennyire, hogy jól vagyok, de alapvetően őket is kerülöm... Hetek óta nem mozdultam ki otthonról, ha nem volt muszáj...
2022. jan. 19. 23:49
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ideje nyitnod más emberek felé, foglalkozz azokkal az emberekkel akik kedvesek veled!

Más embereknek is vannak sérelmeik!

Tovább kell menned!

Aludd ki magad vagy sírj, igyál egyet...ilyesmi!

2022. jan. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!