Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a céljaid? Párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a céljaid? Párkapcsolat, házasság, gyerek? Sikerült már elérni valamelyiket?

Figyelt kérdés
Légyszi kort, és nemet is írjatok.
2021. szept. 4. 09:51
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
0%
39 látogasd meg gyors a pszichiátered te sikeresség példaképe, irasson neked egy kis dilibogyot, hogy lenyugodj! Tul stresszes a szuper eleted?
2021. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Ellentétben veled, nekem jó az életem. Nem csak placebó ezt mondogatom magamnak a tükörbe hogy "bevonzzam". Rossz érzés mi? A sok sírógép között, a sok politikától zombivá vált ember között van aki ki meri jelenteni hogy neki bizony jó! Figyeld a szorzó tényezőt: Magyarországon! Aztaaaa!

Szerinted sírnom kellene? Egyébként sosem mondom sehol, sosem kérkedek vele. Nálam szerényebb embert a Föld nem látott. Csak az olyan helyeken, ahol reggeltől-estig a tehetetlen sírás megy, ott azért be szoktam dobni.


Szerintem túl teszed magad rajta. Ha valaki a szakállára, vagy a tetkójára olyan büszke, akkor én is az lehetek önmagamra... így egyben ahogy vagyok. Picivel több mint egy szakáll vagy egy tetkó, amit mások mint össz értéket fel tudnak mutatni.


Pszichiáterhez nekem nem kell járnom, ugyanis minek? Érzem hogy egyből pszichiátert írtál és nem pszichológust, hogy még nagyobb energiámat próbáld lerabolni, de igazság az, hogy szép próbálkozás volt... csak nem jött be! :D

2021. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
49%
Azért írtam, mert én pszichológus vagyok, de tudom, hogy neked pszichiáter kell. Szívesen.
2021. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Hehe ha te pszichológus vagy, akkor én a nemlétező jóisten😆 persze álmodozni szabad, csak annyi realitásod azért maradjon, hogy nehogy téged vigyenek pszichiáterhez
2021. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

44. Ne foglalkozz vele, ő most kezeli önmagát! ;) Az emberiség azért utálkozik a másik ember felé, mert kizárólag a saját egójának él. Ugye 43.?

Nem engedi a májad elviselni, hogy az egyik ember jól érzi magát, te meg irigy vagy! Látod, ez sem az én bajom! Hidd el, elég sokat adakozok, elég sok társadalmi tevékenységben veszek részt ahhoz, hogy ezeket mondjam.


Fel tudnék tenni pár kérdést, de minek? Pl. Mi a létezésed értelme? Nem szívatásból kérdezem, csak érdeklődésből! Mi a haszna ennek a bolygónak, társadalomnak, hogy fogyasztod az energia forrásait? Van valami "magasztos" célja a létezésednek, vagy kimerül az eszek-iszok-***rok-b***ok metódusokban? Az nem cél, hogyutazni akarok, szórakozni, meg hogy legyen sok pénzem, sok autóm és ruhám. Ez a többség, ennek semmi értelme nincs!


Nem akarok beléd állni, de már eleve a kommunikációnk, ennek tartalma óriási különbséget mutat. Én minden esetben elmondom, kifejtem a véleményemet, megfogalmazom a gondolataim. Erre jössze te, egy primitív támadó stílusban, és ennyi. Talán mert ennyi is vagy?! Engem ne félts, én a magam módján megváltom a kicsi világom és a környezetem, nekem mindig is voltak, vannak és lesznek céljaim, ami a saját aurámon kívül helyezkednek el.


Ahhoz meg igen kevés vagy, sőt igazából egy senki, hogy elrontsd a napomat. :) Meg mivel is? Pár mondattal ami a gyúlülködő egódból jön? Ez nem bennem van, hanem benned, önmagadat fertőzöd nap mint nap, a saját negatív energiáiddal pusztítod le önmagad.


Sőőőőt! Ha jobban belegondolok, engem igazolsz! Én csak teszem a dolgom, gyarapodom minden téren, kivéve a testsúlyom. Vannak barátaim, elfogadott ember vagyok. Majd jön egy muslica(ez lennél te), aki az autópályán megmutatja a kamionnak hogy hol a helye... :D


Én arra biztatlak hogy legyél önmagad, így tapasztalod meg hogy ki is vagy! Vagy érted vagy nem, ezt nem fogom külön elmagyarázni egy "pszichológusnak". :)

2021. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
49%
utolsó unalmas ez a terjengős stílus.
2021. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
izgi :D mivel nulla érved és értelmes gondolatod van, ezért egy személyeskedő primitív mondatot idehánysz és te érzed most magad a janinak
2021. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Neha szoktam benezni ide, de látom, te meg betegesen kattogsz a teman, te szegény.
2021. okt. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!