Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a céljaid? Párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a céljaid? Párkapcsolat, házasság, gyerek? Sikerült már elérni valamelyiket?

Figyelt kérdés
Légyszi kort, és nemet is írjatok.
2021. szept. 4. 09:51
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
93%
28 vagyok, egyenlőre ami van a saját autó. Szeretnék előrébb lépni, ehhez keresem a megoldásokat. Talán a cégen keresztül még kívárok pár évet. Saját házat szeretnék. Jelenleg úgy vagyok vele, hogy gyerekhez még nem vagyok kész. Párkapcsolati életem épp a hamvakból támad fel, vagy hullik alá. Ezt még nem tudom. Amit tudok, hogy kertes házat szeretnék ahol foglalkozhatok a kertészkedéssel. A virágok és növények megnyugvást adnak. És igen férfi vagyok.
2021. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Mindig csak arra vágytam, hogy boldog legyek, bárhogy. Van egy 11 éves fiam, párom, közös házunk, a fiam apjáéknál született két csodálatos kislány, szépen élünk mozaink családban. Nem mindig 100%-ban szárnyalok a boldogságtól de igyekszem. Most éppen szeretnék munkahelyet váltani, a mostani sem rossz de meglátjuk, hálistennek mindig nyitott vagyok az új dolgokra.
2021. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
49%

Jól menő saját vállalkozás - megvan.

Saját ház - telek megvan, ház 1-2 éven belül felépül.

Barátnő jelenleg sajnos nincs.

Házasság soha (nekem nem jön be ez az esküvői maszlag, meg a szerződéssel birtoklás - ara ott az ingatlan, vagy a kutya).

Gyerek - még nincs, de 3-at vagy 4-et szereték :)

31/F

2021. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
25%
33# esküvő nélkül családot? Nincs ilyen nő aki így szülne gyerekeket.
2021. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy érzem megvan minden:


Feleség, gyerek, házasság, 3 ház, 3 lakás, 2 autó, 2 karrier(az egyik a feleségemé), egzisztencia, szabadidő, hobbi.


Hozzáteszem, sziklaszilárd elképzelésem volt mindenről, ezért is értem el.

Nekem a házasság alap volt, holmi együttélés nyitot ajtóval, túl snassz dolog lett volna. Igenis elköteleződés, igenis kitartás, igenis áldozathozatal. Dupla vagy semmi. Viszont erre már fiatalon készültem, elég ciki lett volna úgy belevágni egy kapcsolatba, hogy a tökeimen kívül nem tudok mást felmutatni! :) Egyetértek azokkal is akik nem akarnak házasságot, nem mindenkinek való az, még azoknak sem, akik belevágtak hogy majd lesz valami, majd jókat szexelünk, aztán majd minden megy a maga útján... hát baromira nem! Szóval akinek nem kell család, az ne vállaja be, jobban jár mindenki, de legfőbbképpen a gyerekek.


46/F

2021. okt. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%

Wow, tipikus gyakori felhozatal, mindenki kogazdag, boldog, sikeres.

Megis itt log a gyakorin.

2021. okt. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
84%
Mi értelme lenne hazudni? Ki a p*csöm nyerne abból, ha én vadidegeneknek azt mondanám hogy boldog vagyok, főleg úgy, hogy anonim az oldal🙄
2021. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
91%

Nagyobb céljaim:

- én-idő: ez megvan jelenleg

- stabil, jó munkahely: még nincs

- boldog párkapcsolat: még nincs

- házasság: még nincs

- min. 3 gyerek: még nincs egy sem

- saját ingatlan: még nincs

- tanulás, önfejlesztés: folyamatban van


Attól függetlenül, hogy még szinte semmi sincs meg a listáról, én most is boldog vagyok az életemben. :)


24/N

2021. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
68%

36. Azért mert valaki jól él, máris máshol van a helye? Én már leírtam ezerszer! Műszaki kérdések miatt vetődtem erre az oldalra, majd véletlenül belenéztem ebbe a kategóriába. Perverz vagyok nem tagadom, valami megtetszett ebben a népnemzeti adok-kapokban. A politika nem érdekel, a mainstream h*lyeségek sem. Ami itt megy az inkább egy tragikomédia, valahol szórakoztat.


Arról hallottál már, hogy akinek jól megy (és most nem ÁFA-csaló, meg nem alvilági ügyletekből élő, meg nem NER lovagokra gondolok) az maga osztja be az életét, még akkor is ha kötött a beosztása? Felsoroljam még mennyi mindenre jut időm? Figyu: tisztálkodom, táplálkozom, vezetek, bevásárlok, főzök, mosogatok, dolgozom, elmegyek a gyerekért az iskolába, foglalkozom vele, hobbi, olvasás/tanulás, szex, gyk. 40+ vagyok ha érdekel.


...ééés ja, tök jó hogy magasról teszek az ingatlan árakra, sőt, a piac nekem dolgozik. Tök jó jogy már hírből sem tudom mi az hogy hitel, az eszköz állományom nekem termel. Tök jó hogy van mindenre időm. Azt tudtad hogy az az igazán gazdag ember, aki azt csinál amit szeretne? Na én itt nem tartok még, de az időm felében már azt csinálok. Kedvelt elfoglaltságom a tervezés, legyen az bármi. Tárgy, program, pénzügy.


Szerinted a gyk-n csak huszonéves identitás tudat nélküli, céltalan lúzerek vannak? Avatott szem észreveszi a kommunikáció, a stilisztika, a mondanivaló egyvelegéből hogy az adott komment tulajdonosa hanyadán áll az életben. Nem is kell a kommentekre hagyatkozni. Messziről süt a kérdésekről is, hogy mikor írja ffi nőnek kiadva magát vagy fordítva. Mik az igazi provokatív kérdések, aminek a célja csak a hergelés. A gyk semmivel sem külömb mint az élet keresztmetszete minden téren. Ugyanezt láthatod a való életben is, csak ott ki kell várni még lehull az álarc. Itt is él a 80/20-as arány. Az hogy valaki a 20-ba gondolja magát még nagyon kevés, bizonyítsa be önmagának.


Ez a kérdés is valami ilyesmi lett volna: hol tartasz? Ha neked fáj hogy vannak emberek akik előbbre vannak mint te, és ezt nem tudod elviselni, kiváló indikátora annak, hogy bizony te még a 80%-ba tartozol. Viszont már tudod, hajrá, én szurkolok neked! :)

2021. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

Legnagyobb cél bejutni az állatorvosira, házas már voltam, de sajnos nem illettünk össze, hamar elváltunk. Gyerek nincs, lett új kapcsolatom, de sajnos ez sem lesz hosszantartó... eszem/szakmám meglesz hogy azt csináljam amit szeretnék, csak olyan társ kellene aki tényleg szeret..

20/L

2021. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!