Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek a hazassagok hany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a hazassagok hany szazaleka végzodik valamelyik fel felrelepesevel! Mennyi szerintetek az esely a mai vilagban egy hu hazasparra?

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 08:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, meddig tart a házasság. Huszon évesen házasodnak és ötven felett is együtt vannak, ott, tapasztalatom szerint, eléri a 80% körül lehet. Ebbe benne az egyszeri botlástól, a hosszú kapcsolatokig minden.
2016. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%

KSH statisztikák

ott van h mennyi a válás és mennyi a házasság...


a mai erkölcsi normák mellet elég kevés ...

manapság "divat" lett a megcsalás és az h apróbb gondok esetén is rúgjuk fel a kapcsolatot

2016. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem szerintem / nem szerintem kérdés, meg lehet nézni a statisztikákat. Most guglizzam ki helyetted? Ba_lfasz.
2016. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
Ó hát a félrelépésig hosszú az út. És nem hiszem, hogy csak ezért szakítanak egymással az emberek. Legtöbbször kibékithetetlen ellentét az ok, munkanélküliség, szenvedély betegségek, másféle orientáció, elhidegülés, érdek különbségek, szexuális igények különböznek, kiégés, akkor ott van pl. a közös gyereknevelés, társas magány, agresszív partner és tsai.
2016. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%
Sztem a hűség döntés, ez nem elég egy boldog kapcsolathoz, persze ez az egyik eleme de önmagába kevés! Én 12 éve vagyok eggyütt a férjemmel, hűséges vok ö is tudomásom szerint de nem vagyok mellette boldog! 35 éves fiatal nő vok, és ha belegondolok abba h igy öregszem meg, hát végülis meg lehet csinalni de sztem nem érdemes!
2016. szept. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60-80%
2016. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem 80 %-ában történik valamelyik fél részéről megcsalás. Mondom ezt úgy, hogy házas vagyok...sosem csaltam, engem sem csaltak...de ettől függetlenül nem vagyok sem hülye, sem vak. Ráadásul korcs világban élünk, értékek nélkül...tehát szerintem kb ez a % a reális. 31/nő
2016. szept. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Lehet el kéne törölni a Föld szinerol ezt a 3 szot:házasság,hűség,monogámia.Talan igy boldog lehetne mindenki!
2016. szept. 6. 10:10
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Ja es sztem 70% körüi lehet a válások száma,de ez régen is igy lett volna csak akkor az emberek ha rossz is volt a kapcsolat akkor is benne maradtak,most már jobban mernek kilépni belőle hála Istennek!
2016. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

"Lehet el kéne törölni a Föld szinerol ezt a 3 szot:házasság,hűség,monogámia.Talan igy boldog lehetne mindenki!"


Az elpotyogtatott gyerekekkel meg szenvedjen anyuka, és fogjon hozzá egy balekot, aki hajlandó küzdeni más kölykeivel... micsoda boldogság!

Ne már. Nem véletlenül alakult ki a monogámia, mert sokkal stabilabb, mint a párkapcsolati anarchia. Felőlem lehetne poligámia is, de megnézném azt a férfit, aki 2-3 nőt eltart gyerekekkel együtt.

2016. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!