Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek a hazassagok hany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a hazassagok hany szazaleka végzodik valamelyik fel felrelepesevel! Mennyi szerintetek az esely a mai vilagban egy hu hazasparra?

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 08:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mennyivel lenne jobb a gyerekeknek ha azt sem tudnák jóformán, hogy hova tartoznak.


Össze vissza jönnének az emberek az életükben, mint egy átjáróházban, ráadásul, ahogy nőnek nem is nagyon lehetne sokáig titkolni, hogy anya x bácsival is össze szűri a levet apát is vagy 3 nőnél kell keresni, ha el akarják érni.


Ott hibázik az elképzelésed, hogy nem mindenkinek jön be ez az életforma. Szerintem a poligámiával alapvetően nem szűnnének meg a konfliktusok a párkapcsolatban, sokkal inkább bonyolódna a a több szereplő jelenlétével, vagyis azt gyanítom, hogy inkább halmozódnának a feladatok.

Azért van ez, mert egy párkapcsolatnak csak az egyik pillére a szexualitás.

2016. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kölcsönös alkalmazkodó képességen és hasonló világnézeten is múlik. Képzeld el ezt egy több szereplős játékban, hány emberhez kellene alkalmazkodni és az igényeiket figyelembe venni. Nézd csak meg hányan írják itt is, hogy nem értik meg az EEGYETLEN párjukat nem működik a kommunikáció, erre sem nyújt megoldást a poligámia. Minél több kapcsolatban van az ember annál kevesebbet tesz magából egybe, aminek a következménye felszínes kapcsolatok hálózata lenne, ami azért annyira nem vonzó.

Ha én tudnám, hogy az x-ik nő vagyok a férfi életében, nagyon felületesen állnék a dologhoz, ami egyikünknek sem válna hasznára, és gondolom ő is hasonló helyen lennék nála.

A házasság és a gyereknevelés felelősséget is jelent, elköteleződést, aki erre képtelen az ne vállalja, ma már az sem kötelező.

2016. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Lehet el kéne törölni a Föld szinerol ezt a 3 szot:házasság,hűség,monogámia.Talan igy boldog lehetne mindenki!"


Esetleg ha azokat az embereket törölnénk el, akiknek ez a 3 szó nem jelent semmit, akkor is boldogabb hely lenne a világ...

2016. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!