Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a céljaid? Párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a céljaid? Párkapcsolat, házasság, gyerek? Sikerült már elérni valamelyiket?

Figyelt kérdés
Légyszi kort, és nemet is írjatok.
2021. szept. 4. 09:51
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy ezen mégis mit lehet lepontozni? Nem tetszik hoyg mit értem el és mit nem? Vagy csak irigységből, vagy mégis ilyenkor mi van a fejekben?
2021. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
87%

Ház, boldog kapcsolat, ne legyen pénzügyi gondom soha.


Gyerek nem kell.


A kapcsolatomnak 7 hónapja vége most áruljuk a közös házat amin van még hitel is, úgy tűnik, pár hónapot haza kell majd költöznöm.


35 f

2021. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
21%

Házasság, gyerek, volt eddig a célom.. sikerült elérnem 😅

Saját lakás a jelenlegi célom ami félig-meddig siker, jogosítvány szintúgy..

mostmár a karrier/tanulásra tudok összpontosítani.

Saját kocsi még nincs, nem tudtam választani 🤷🏻‍♀️

Illetve az új párommal szeretnék egy közös célt/világutazást csinálni..

20/L

2021. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
69%

A házasság, gyerek cél is volt és össze is jött. Na jó, a több gyerek még cél, meg a nagyobb ház meg ilyesmi, de ha abból semmi sem valósul meg, akkor is elégedett leszek már az életem ezen oldalával.

Most célom, hogy megtaláljam az új céljaimat :D Fiatal vagyok ahhoz, hogy már elégedetten hátradőljek és ne legyen több elérendő cél az életemben. Meg kéne találnom a hivatásomat (munkám az van, jól is fizet, de nem lelem benne örömem, és még ha karrierem is lenne belőle, nem igazán teljesítene ki), esetleg valamit, ami a hobbimmal kapcsolatos, de igazából fogalmam sincs. Remélem egyszer megszáll az ihlet, mert most itt állok 28 évesen, és lövésem sincs a hogyan továbbról. Mármint azon túl persze, hogy jó a házasságom és szeretnénk még legalább egy, de lehet, hogy még két babát.

2021. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
91%

Nincsen célom, csak várom hogy teljen az idő...

32F

2021. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
75%

Házasság, saját otthon, gyerek.

Eddig az első kettőt már sikerült elérnem.

2021. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
69%
Párkapcsolat, házasság, gyerekek már megvannak. Most már el szeretnék válni és újraélni a szerelmet 🤷🏼‍♂️ 48F
2021. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
pár pohár ital és friss levegő.
2021. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Mi kamaszként jöttünk össze.18 éve együtt.Összeházasodtunk.Pár éve tudtunk venni házat.Nagyon régit de jól haladunk már csak kívül nem vagyunk rendben.Autónk (régi de) mindig volt, munkánk is.Gyönyörű egészséges lányunk van aki idén kezdte a sulit.Pár éve váltottam melót, végeztem a cégekkel gyárakkal építőiparban dolgozok és 3-4-szer annyit keresek mint előtte.Így már kényelmesen lehet élni úgymond bár nagyon sokat kell dolgozni.Mindhárman egészségesek vagyunk.Egyáltalán nem vagyunk gazdagok még csak jómódúak sem de szinte mindennap eszembe jut hogy én egy szerencsés embernek mondhatom magam.34-F
2021. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
74%

Önmegvalósítása: kiváló úton haladok vele. Megtaláltam általa hivatásomat is. Ezáltal jobban ki is tudok teljesedni. A jó az, hogy meg is tudok élni belőle :) Így apránként de folyamatosan tudok előre haladni a további materiális céljaimhoz: ház, autó (bár ez most sem jelentene gondot), stb.


Társra vágyom - de az értékeim alapján nehezen megy - hűség, udvariasság, társiasság.... nem pedig a másoknak való megfelelés és az egózás. Ha megtalálnám a társamat örömmel vállalnék egy gyereket. Így az apai és a férfi oldalamat is kitudnám teljesíteni.


30f

2021. szept. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!