Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Schorbert-botrány kapcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Schorbert-botrány kapcsán kérdezném a tapasztaltabb nőket, férfiakat: tönkreteheti a házasságot, ha valamelyik fél tartósan elhízik? Igaza van Norbinak szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 17:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%

jézusom meddig beszéltek még erről a sz**arról? nem unjátok még?


nem egyformák az emberek...


azért mert egy celeb ezt mondta....úúúúúú váóóó aztakúúúrvaaa

2020. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
63%

Abban van igaza, hogy, sok nő a szülést követő 18 évben semmit nem ad magára és csak anya és a női szerep és a férfi kiszorul az életéből.

Abban nincs igaza, hogy egy kapcsolat nem csak attól kapcsolat, hogy van benne egy szép csinos nő meg egy vonzó férfi. Akart valamit röffenteni a Norbi, ez sikerült neki.

2020. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
35%

Állítsatok neki szobrot.

Fogadni mernék, hogy aki ezeket a kérdéseket kiírogatja valójában elhízott férfi.

2020. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%
Neki ezt kell mondani, ez az érdeke, ebből a szélhámoskodásból élt nagyon sok éven át, talán még ma is.
2020. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
21%
Olyan átvitt értelemben igaza van, hogy szerelem nem létezik. De az ok amire visszavezeti az szörnyű és egyoldalú is.
2020. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
33%

Én ugyan nő vagyok, de én abszolút egyetértek vele, viszont nem csak a nő hizhat el, hanem a férfi is...

Nekem sosem tetszettek a kövér férfiak, undorodom a sörhastol, és akármennyire jó valakinek a személyisége, biztos vagyok benne, hogy nem tudnám annyira kívánni közel sem. Gondolom, ez fordítva is így működik.


Szerintem ezt azért veszik sokan magukra, mert pontosan tudják, hogy elhanyagoljak magukat...

2020. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
16%

#6


Ez csak azokon kérhető számon akiknek lenne pénze is rá.

2020. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
62%

79% Végig nézted a videót?

Egy löttyedt testű balf..sz ekézi az anyákat minősíthetetlen hangnemben. De úgy látszik sok nőnek tényleg ez jön be itthon. Pedig ott van normális Béres Alexandra. Ja, de ő nem alázza fekete-fehéren a nőket. Ez kell sok magyar nőnek úgy látszik.

2020. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
51%

6-os igazad van mi férfiak SEM hízhatunk el és nem hagyhatjuk el magunkat.


7-es KIFOGÁS,kólára,sörre cigire mindig van pénz de saját magunkra persze nincs?

2020. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
30%
Igaza van, én se járnék kövér férfivel. 22N
2020. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!