Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az előváladékkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az előváladékkal? Tapasztaltabb férfiak tudnának segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

19 éves srác vagyok. Lett egy barátnőm, és az a probléma hogy ha sétálunk a parkban és csókolózunk, discoba táncolunk, akkor én megkívánom őt és elkezd folyni az előváladék a péniszemből. És az a helyzet, hogy ha csak szimplán csókolózunk már attól is áll a péniszem, felfele kicsit oldalra,nem mintha másfele tudna nadrágba..:D És akkor nem tud "ki csöpögni" az előváladék úgy ahogy kellene hanem csak akkor mikor "megigazítom" a péniszem, de viszont akkor nagyon sok egyszerre,nem csak cseppekben. Majdnem annyi hogy átlátszik a nadrágon,sőt már volt is egyszer olyan...

Nem tudom, hogy mit lehetne ezzel kezdeni mert ez így nem jó... Arra rájöttem, hogy a maszturbálásnak ehhez semmi köze nincs.Nem tudom, hogy erre van-e gyógyszer vagy esetleg tudtok-e ti bármilyen praktikát.

Ami mondjuk érdekes hogy eddig nem volt ilyen problémám, bár igaz hogy az eddigi barátnőimet nem szerettem.

Előre is köszönöm a válaszokat!!:D



2017. ápr. 12. 21:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Rakj be a boxerba egy tisztasági betétet. :D
2017. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

#1 és ha nem is boxert használ?

Nem értem miért evidens ez ma sokaknak!

Én pl ki nem állhatom a boxert.

-.-

2017. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Semmit ez van majd elmulik ha megoregszel
2017. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

És vegyél fel egy hosszabb pólót ami takarja felső combig a nadrágod.

:D

Ja és lazíts. Legyen nálad mindig zsepi vagy papírtörlő, tisztasági betét. És ha olyan helyen vagy menj mosdóba tedd tisztába magad. :D

2017. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Mi közöd Tőle ***** válasza:
74%

Érdekes. Nem durransz bele effektíve a gatyádba, biztos hogy előváladék?


Egy papirzsepit tegyél bele esetleg az alsógatyádba ha tudod hogy a barátnőddel leszel. Sötét farmert viselj, azon tuti nem üt át.

2017. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

Tök mindegy sorolhattam volna a lehetséges alsónemű fajtákat. De javítom: fecske, vagy boxer és egyébb társai mert vannak már poénos alsónadrágok férfiaknak. Szóval nem hinném, hogy az alsónemű fajtája befolyásoló lenne.

Lényeg, hogy ha olyan helyen van így megakadályozhatja a kellemetlen szituációt, pláne utcán sétálva csók után nedves átázott nadrággal. Azt nem írtam, hogy használjon baba pelust. :D

2017. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Lassmich Ruhe ***** válasza:
75%

Nyugi, lazulj. Ahogy aktív nemi életet fogsz élni már nem lesz ezzel gondod. Ne

parázz rá a dologra.

2017. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%

A barátnőd nyalja le :D vagy használj férfipelenkát.

Ha hozzászoksz a csajhoz, majd elmúlik.

2017. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Mi volt annaka vígjátéknaka címe, amikor a srác már kölyök kora óta beleszeretett az osztálytársába, és érett férfiként eszébe jutott a hölgy, és kinyomoztatta hol lakik, és meglátogatta. A barátja azt tanácsolta mielőtt találkoznak vegye igénybe marok Marcsi szolgálatait, hogy tudjon koncentrálni és a hölgy akkor érkezett hozzá, és a sp.mát igyekezetében véletlen a hajára kente, és a hölgynek azt mondta, hogy hajhab vagy hajzselé, és a hölgy nevetett egyet és a saját hajára is kent belőle. Ha jól emlékszem. :D
2017. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!